Kolejna edycja Tango League Warsaw

3…2…1…BANG! Uwaga! #TangoLeague Warsaw powraca! Ponownie widzimy się na turnieju, który wyłoni nowe gwiazdy futbolu. Pamiętacie poprzednie imprezy? Teraz będzie jeszcze grubiej i jeszcze mocniej!

Wszystko w Twoich rękach, tylko od Ciebie zależy jak to rozegrasz. Zgłoś swój zespół i zgarnij roczny zapas sprzętu od adidas dla całej ekipy oraz… udział w CEE Tango League Finals!

Już 6 września, w Hali Gwardii przy placu Żelaznej Bramy 1, będziecie mieli okazję zmierzyć się z najlepszymi drużynami z całej Polski! Nie zwlekajcie!

1. Wejdź na: www.adidas.pl/tangoleague.

2. Zarejestruj się poprzez konto na Instagramie lub Twitterze.

3. Zostań kapitanem, stwórz niezwyciężoną ekipę, a wygenerowany kod prześlij swoim kumplom z teamu (lub dołącz do już istniejącego).

4. Po skompletowaniu drużyny zgłoś chęć udziału w turnieju, który odbędzie się 6 września.

5. Bądź aktywny w social mediach, odwiedź sklep R-GOL w Warszawie przy ul. Puławskiej 255, nagraj swoje popisowe zagranie i udostępnij je w Internecie, używając #TangoLeague i oznaczając na Instagramie profil adidas Football.

6. Czekaj na informację, czy Twoja drużyna została zaproszona do udziału w turnieju.

7. Bądź z nami 6 września, pokaż najlepszą wersję siebie i zostań ambasadorem adidas.

UWAGA! UWAGA!

Dokonaliśmy kilku znaczących zmian w dotychczasowych regułach gry. Nadal liczy się ofensywna, atrakcyjna gra, więc podczas eventu dalej gramy 3 vs.3!

Dodatkowo oprócz zwycięskiej ekipy do środkowoeuropejskich finałów Tango League zakwalifikuje się drużyna z największą ilością udanie założonych „dziurek” podczas turnieju.

I prawdziwa petarda na koniec!

Podczas Tango League zostanie rozegrany mecz pokazowy, w którym udział weźmie 3 topowych przedstawicieli polskiej sceny Hip Hop’owej, a tuż po meczu finałowym zagrają oni koncert specjalnie dla uczestników Tango League Warsaw! Bądźcie czujni, niebawem więcej informacji na ten temat!

Zapisy: https://www.adidas.pl/tangoleague

[apester-exclude-playlist]

Komentarze