Kevin De Bruyne zagra w Magista II

Nowa, druga odsłona Nike Magista skupia wokół siebie coraz więcej zwolenników. Są też tacy, którzy porzucają dotychczasowe buty, w których grali i wybierają Magista II. Jednym z piłkarzy, którzy zdecydowali się na taki krok jest Kevin De Bruyne.

Zawodnik Manchesteru City nie miał łatwego początku w nowym klubie. W styczniu doznał kontuzji kolana, ale gdy powrócił na murawę, przypomniał o swoim ogromnym potencjale. W ciągu 10 dni, 3 razy trafiał do bramki rywala. Teraz z niecierpliwością czeka na start nowego sezonu. Jak zapewnia, jest skupiony wyłącznie na zbliżających się rozgrywkach i podnoszeniu swoich umiejętności.

Nowe rozdanie w Premier League to także kilka istotnych zmian dla 25-letniego ofensywnego pomocnika. Po pierwsze, w niebieskiej części Manchesteru doszło do zmiany na stanowisku menedżera. Miejsce Manuela Pellegriniego zajął Pep Guardiola. Po drugie, i bardziej istotne, De Bruyne zamienił korki Nike z linii Mercurial na totalną nowość – Nike Magista II.

„Już jako nastolatek gralem w Mercurialach, ale gdy kilka razy założyłem Nike Magista II, zdecydowałem się na zmianę. Są lekkie, dobrze trzymam się w nich podłoża i świetnie czuję piłkę.”

Nike Magista II są przeznaczone dla takich graczy jak młody Belg. Pozwalają na kreatywne rozwiązania, dynamiczne i pewne zmiany kierunku biegu oraz doskonałą kontrolę nad futbolówką. To buty dla playmakerów.

Jesteś playmakerem? Odwiedź nasz sklep R-GOL.com i wybierz Nike Magista II.

DM

Komentarze