Kasper Schmeichel w New Balance

Zawodnik Leicester City został pierwszym bramkarzem w Premier League, który dołączył do New Balance. 13 lipca New Balance oficjalnie ogłosiło podpisanie kontaktu ze zwycięzcą Premier League, bramkarzem Kasperem Schmeichelem.

Wygrywający tytuł Duńczyk będzie nosił najnowsze buty New Balance Furon oraz zupełnie nowe rękawice bramkarskie Bright Cherry Furon podczas rozpoczęcia sezonu 2016-17. Kasper rozpoczął swoją seniorską karierę w wieku 11 lat w Manchesterze City. Seria wypożyczeń doświadczyła go wielu wspaniałych sukcesów i postępów ligowych. Sukcesy te obejmowały wygranie League Two z Notts County, przed podpisaniem kontraktu z Leicester City w 2011 roku. Od dołączenia do popularnych Lisów zdobył mistrzostwo Championship w sezonie 2013-14 i został wymieniony w drużynie dziesięciolecia, wybieranej przez managerów. W sezonie 2015-16 był kluczowym zawodnikiem Leicester w niesamowitej wygranej Premier League a jego osiągnięcia zostały uznane, kiedy został nazwany Piłkarzem Roku 2015 w Danii.

Po sfinalizowaniu swojego kontraktu z New Balance, Kasper powiedział:

„New Balance jest jedną z najbardziej ekscytujących marek w tej chwili w piłce nożnej i cieszę się, że dołączyłem do zespołu. Moim największym celem na przyszły sezon jest utrzymanie doskonalenia mojej gry i jestem podekscytowany pracą z New Balance przy realizacji tego. Nie mogę się doczekać, aby reprezentować markę gdy będziemy bronili tytułu Premier League i grając z kilkoma najlepszymi europejskimi drużynami w nowym sezonie ”.

Richard Wright, dyrektor generalny New Balance, dodał:

„Jesteśmy zachwyceni, że gracz pokroju Kaspera dołączył do nas tutaj, do New Balance. Był kluczowym elementem w wygraniu tytułu przez Leicester w poprzednim sezonie – kampanii, o której będzie mowa w ciągu najbliższych lat. Jego determinacja i dążenie do sukcesu czynią go doskonałym dodatkiem do naszej listy zawodników. Nasi gracze są w centrum wszystkiego, co robimy, a my cieszymy się, że będziemy pracować z Kasperem, by dalej rozwijać naszą gamę bramkarskich produktów”.

Bogatą ofertę produktów firmy New Balance znajdziecie na R-GOL.com.

Mkr/Newbalance.com

Komentarze