Już są! Specjalna kolekcja “Chapter 5: Cut to Brilliance” dla Cristiano Ronaldo zaprezentowana

Mamy tu fanów portugalskiego geniusza oraz butów, jakie specjalnie dla niego przygotowuje firma Nike? Już niedługo na sklepowe półki trafi kolejna edycja poświęcona Cristiano Ronaldo – “Chapter 5: Cut to Brilliance”. Efekt? Zdecydowanie zwala z nóg!

Lato 2009 roku – to właśnie wtedy Cristiano Ronaldo opuścił Manchester United i trafił do Realu Madryt, który zapłacił za niego rekordowe wówczas 94 miliony euro. CR7 z miejsca stał się gwiazdą “Królewskich”, a na jego prezentacji pojawiło się blisko 80 tysięcy fanów, którzy pragnęli powitać go w nowym klubie.

“Kiedy przybyłem na stadion, było tu mnóstwo ludzi – nie tylko na trybunach, ale także na zewnątrz. To był niewiarygodny dzień, podczas którego poczułem, jak wielką siłę daje to miasto” – powiedział przywołujący swoje wspomnienia Ronaldo.

Cristiano trafił do siatki już w pierwszym spotkaniu, a później bardzo szybko poprawiał kolejne rekordy i podnosił sobie poprzeczkę coraz wyżej i wyżej. Został on również pierwszym zawodnikiem, który strzelił gola KAŻDEMU ligowemu rywalowi podczas jednego sezonu. To właśnie tacy zawodnicy przechodzą do historii!

Najnowsza kolekcja poświęcona portugalskiej legendzie zawiera przepiękną grafikę inspirowaną diamentami, którą umieszczono na białej podstawie – takie połączenie sprawia, że buty te w fenomenalny sposób prezentować się będą w blasku jupiterów. Świetną robotę wykonują też różnokolorowe elementy wkomponowane w górną część cholewki, a całość uzupełnia krystaliczny symbol CR7 na wewnętrznej części buta.

“Zastosowane detale, czyli biały kolor i diamenty, są piękne i wyglądają naprawdę doskonale. Jestem pewien, że każdy z miejsca polubi tą kolekcję!” – ocenił sam Ronaldo.

Buty z najnowszej kolekcji CR7 “Chapter 5: Cut for Brilliance” już niedługo pojawią się na R-GOL.com.

Komentarze