Juve najlepszą defensywą świata. Dybala gwarantem goli

Nic dwa razy się nie zdarza. To powiedzenie chodziło wczorajszego wieczora po głowie każdego kibica FC Barcelona. Rozochoceni fani Blaugrany, po porażce w pierwszym ćwierćfinale z Juventusem Turyn wietrzyli szansę na odrobienie strat. Skoro z PSG się udało, to dlaczego nie ze Starą Damą? A no dlatego, że turyńczycy to najlepsza defensywa świata.

Defensywa defensywą, ale ktoś musiał także zapewnić gole. Takim piłkarzem bez wątpienia jest Argentyńczyk polskiego pochodzenia – Paulo Dybala. Znany z wyjątkowej, oryginalnej cieszynki gracz dwukrotnie pokonał Marca-André ter Stegena. Pierwszym razem doskonale znalazł się w polu karnym i będąc tyłem do bramki, z kroka uderzył nie do obrony w kierunku długiego słupka, a przy drugim golu silnie huknął wycofaną futbolówkę nie dając szans golkiperowi FC Barcelony.

Paulo Dybala mocno przyczynił się do awansu Juventusu Turyn. Bronią młodego zawodnika są nietuzinkowe Nike Mercurial Superfly V, ale sygnowane jego logotypem! DyBala to już nie tylko nazwisko, ale znak, linia odzieży lifestylowej oraz oczywiście cieszynka nazywana Dybala Mask. Do zestawu doszły teraz buty piłkarskie zaprojektowane dla najlepszych i najszybszych oraz ceniących sobie stabilizację stopy wewnątrz cholewki.

Prestiżowe Nike Mercurial, w których Paulo Dybala strzelił dwie bramki w ćwierćfinale Ligi Mistrzów znajdziecie, a jakże, w R-GOL.com.

DM

Komentarze