Powrót Ligi Mistrzów po zimowej zamułce to wydarzenie samo w sobie. Jednak dzięki dwóm wielkim premierom firmy adidas to wydarzenie będzie mieć jeszcze większy rozmach.

Już we wtorek na City of Manchester Stadium w nowych butach zaprezentuje się światu Leo Messi. Argentyńczyk z FC Barcelona znowu wystąpi w obuwiu, którego wygląd adidas stworzył specjalnie dla niego. Jest naprawdę kolorowo! F50-tki Messiego to połączenie trzech pasków oraz takich kolorów jak zielony, niebieski, różowy, pomarańczowy i biały. Jego buty ważą tylko 165 gramów!

Druga premiera to premiera futbolówki na lizboński finał. Sesja fotograficzna z orłem tłumaczy wszystko – w tym roku Liga Mistrzów zakończy rozgrywki na obiekcie Benfiki – Estadio da Luz w Lizbonie.

Design tegorocznej piłki jest hołdem dla Portugalczyków jako dumnego narodu żeglarzy. Różne odcienie niebieskiego podkreślają rolę, jaką niebo i morze odegrały w marynistycznej historii Lizbony. Pomarańcz, jest nawiązaniem do koloru dachówek pokrywających stołeczne domy, które można podziwiać z tarasów widokowych na wzgórzach.

W eSklepie R-GOL.com nowe F50-tki Messiego będą dostępne już w pierwszym tygodniu marca.

PG

Fot. adidas

Komentarze