Juggling Challange by R-GOL.com & adidas zakończony!

Przed mundialem hitem internetu stała się akcja zapoczątkowana przez prezesa PZPN akcja #50Bońka. Pięćdziesiąt podbić na siedząco, wyzwanie z pozoru proste, które przerosło wielu. W ostatnich dniach czerwca R-GOL.com i adidas połączyły siły, aby wyłonić najlepszego piłkarskiego żonglera.

Wygodny fotel, odpowiednie obuwie, oficjalna piłka mundialu – adidas Telstar 18 i wykwalifikowana ekipa sędziowska. Wszystkie okoliczności sprzyjały temu, aby zetrzeć się nie tylko ze Zbigniewem Bońkiem, ale także licznymi chętnymi, którzy stawili się w R-GOL.com Warszawa. Mistrzów żonglerki nie brakowało.

Pięćdziesiątka pękała raz po raz. 200, 300, a nawet 600 – tyle podbić notowali kolejni uczestnicy naszego challengu. Nie może jednak dziwić tak zacięta rywalizacja i wola walki, stawa była bowiem wysoka. Dla najlepszych uczestników konkursu adidas oraz R-GOL.com ufundowali wspaniałe nagrody.

Ponad 100 uczestników challengu łącznie podbiła piłkę ponad 2000 razy. Brązowy medal z wynikiem 284 zdobył Daniel Ślesiński, srebro wywalczył Kamil Wąchocki, który podbił piłkę 315 razy, a zdecydowanie najlepszy, z wynikiem 607, okazał się Krystian Matuszewki. Czołowej trójce i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Szerszą relację z wydarzenia znajdziecie na naszym Instagramie!


Komentarze