Jordan w Paryżu! Niezwykły cross od Nike już w R-GOL.com!

Wciąż zbieramy szczęki z podłogi, ale po tym, co zobaczyliśmy, nie możecie się nam dziwić. Co więcej, już za moment będziecie w tej samej sytuacji, co my. Niezwykła piłkarska kolekcja z logiem Nike i Air Jordan przygotowane specjalnie dla Paris Saint-Germain już jest w R-GOL.com!

Nike Phantom VSN oraz Nike Mercurial Vapor XII – to właśnie te modele doczekały się swojej wyjątkowej odsłony w towarzystwie swoosha, klasy Micheala Jordana i paryskiego szyku. Buty, wyglądają wprost rewelacyjnie – dominuje na nich głęboka czerń, którą idealnie dopełniają krwistoczerwone wstawki obecne na piętach oraz, w przypadku Phantom VSN, na skarpetach. Wszyscy sympatycy marki Nike, PSG, Air Jordan, a także „zwykli” fani niezwykłych butów muszą je mieć w swojej kolekcji. Kto wie, może już wkrótce w tych butach na boisko wybiegną Neymar, Cavani, Mbappe, czy dobrze nam znana Kasia Kiedrzynek, czyli gwiazdy klubu ze stolicy Francji.

Zobaczcie zdjęcia i począwszy od dziś szukajcie TYCH butów, a także innych produktów z TEJ wyjątkowej kolekcji na R-GOL.com

Komentarze