Jedne strzelają, drugie asystują – nowe korki New Balance

New Balance to nie tylko lifestyle i running. Od jakiegoś czasu producent mocno angażuje się w piłkę nożną. Pierwsze korki z logo NB pojawiły się na rynku w czerwcu 2015 roku. Teraz prezentujemy najnowszą kolorystykę butów Visaro i Furon.

Pomarańczowy i czarny to przewodnie kolory nowej kolekcji. Właśnie w tych barwach wykonane są cholewki Visaro i Furon. Oba korki nie różnią się natomiast technologicznie od swoich poprzedników. Te same sprawdzone rozwiązania zostały wykorzystane przy produkcji nowej kolekcji.

New Balance Furon w czarnym kolorze z intensywnie zaznaczonym logiem w kolorze pomarańczowym został stworzony z myślą o graczach, którzy podejmują ryzyko podczas gry i z determinacją podążają do celu. Najnowszy model Furon został stworzony dla graczy, którzy uzależnieni są od szybkości. Buty są tak zaprojektowane, aby zmaksymalizować fizyczne atrybuty gracza. Stworzone zostały z wysokiej jakości materiału.

Furon_Website-Header-Navas-SS16-Q1_AW

W produkcji buta została zastosowana konstrukcja FantomFit, która zwiększa wsparcie dla stopy. Podeszwa została zaprojektowana w celu uzyskania wysokiej prędkości liniowej. Technologia Revlite wykorzystana w danym modelu zapewnia doskonałą amortyzację podczas intensywnej gry. Specyficzna budowa języka sprawia, że stopa zostaje idealnie dopasowana i utrzymana w miejscu, co zapewnia komfort podczas intensywnych treningów.

Najważniejsze technologie Furon:

– STIFFENED SOLEPLATE – Usztywniona podeszwa – pozwala na duży zwrot skumulowanej energii, wspiera szybkie zmiany kierunku biegu
– HIGH ENERGY RETURN UPPER – Cholewka kumulująca energię, zapewnia wyjątkową prędkość startową
– ULTRA DIRECTIONAL STUDS – Ekstremalnie precyzyjne kołki, wspierające bieg w linii prostej
– PRO – FORM LAST – Anatomiczny kształt cholewki zapewniający wyjątkowy komfort
– BURRITO TOUNGE – Specjalnie wyprofilowany język bez szwów. Zwiększona powierzchnia trafienia piłki zapewnia czyste uderzenia

Zawodnicy grający w modelu Visaro przejmują kontrole nad piłką, podczas meczu wykorzystują 100% energii. Obuwie Visaro zostało zaprojektowane z myślą o graczach, którzy wykorzystują szanse na boisku (Make Changes), odgrywają znaczącą rolę podczas meczu i zawsze z determinacją dążą do celu.

Visaro_Website Header Fellaini SS16 Q1_AW

Technologia Vari-zone Ariaprene® zastosowana w bucie daje doskonałą kontrole nad piłką. Użyta w podeszwie technologia Super-Flex zapewnia elastyczność oraz doskonałą przyczepność do podłoża. Strefa niskiego nacisku na podbicie pozwala na osiągnięcie całkowitej kontroli.
Technologia Medial Pivot Zone zapewnia stabilność podczas szybkich ruchów skrętnych oraz zwrotnych, powoduje wzmocnienie “strefy zwrotu”.

Podczas intensywnej gry ważne jest, aby zawodnik czuł się komfortowo. Nowe Visaro dzięki zastosowaniu wewnętrznej warstwy Fresh Foam, która zapewnia doskonałą amortyzację oraz Pro-form Last zapewniają wygodę podczas gry.

Najważniejsze technologie Furon:

– PRO – FORM LAST – Anatomiczny kształt cholewki zapewniający wyjątkowy komfort
– LOW PRESSURE ZONE INSTEP – Strefa zwiększonej kontroli na wewnętrznej części cholewki pozwalająca na doskonały pierwszy kontakt z piłką
– VARI – ZONE ARIAPRENE UPPER – Cholewka wykonana ze specjalnego materiału zapewnia nadzwyczajną kontrolę nad piłką
– MEDIAL PIVOT ZONE – Specjalna strefa na podeszwie wspomagająca błyskawiczne zwroty
– SUPER – FLEX SOLEPLATE – Nadzwyczajnie giętka podeszwa, która zapewnia doskonałą przyczepność w każdych warunkach

New Balance dzięki współpracy z najlepszymi graczami piłkarskimi, tworzy obuwie, które idealnie dopasowuje się do wymagań zawodników. Dzięki przeprowadzanym testom stale usprawnia I polepsza obuwie piłkarskie. Najnowszy model Visaro jest doskonale zaprojektowany dla graczy, którzy wykorzystują szanse na boisku.

SzS

Komentarze