Jeden piłkarz, dwa inne buty, czyli kolejny boot spotting!

Czas wakacji mija nieubaganie, ale fanów futbolu nie powinno to martwić. Topowe rozgrywki zdążyły się już na dobre rozkręcić, a wkrótce do walki staną uczestnicy Ligi Mistrzów. Zanim jednak na dobre rozpocznie się piłkarskie szaleństwo sprawdzimy, co w trawie, na wysokości korków, piszczy.

Na pierwszy ogień rzucimy buty niemieckiego producenta – adidasa. Poza najnowszymi modelami z kolekcji Team Mode możemy znaleźć kilka perełek, których na europejskich i światowych boiskach nie widujemy nader często.

Valentino Lazaro – adidas Glitch 19

Nie zwykliśmy oceniać ludzi powierzchownie, jednak po krótkim przestudiowaniu Instagrama austriackiego pomocnika występującego na co dzień w Hercie Berlin doszliśmy do wniosku, że ten piłkarz lubi być w centrum uwagi. Jego spersonalizowane buty adidas Glitch 19 z pewnością nie utrudniają mu tego zadania, a wszystko wskazuje także na to, że nie wpływają negatywnie na jego boiskową postawę – zespół ze stolicy Niemiec wygrał na inaugurację Bundesligi, a ofensywny pomocnik zanotował asystę. Oby tak dalej, bo oglądanie takiego piłkarza i takich korków na boisku to sama przyjemność!

Aleksei Rios – adidas Predator

Tego się doprawdy nie spodziewaliśmy! O ile buty z kolekcji Glitch już na boiskach, nawet tej najwyższej klasy widywaliśmy – wystarczy wspomnieć choćby Paulo Dybale – o tyle LEGENDARNYCH Predatorów nie wyobrażaliśmy sobie nawet w najśmielszych snach. Złośliwi powiedzą, że na Białoruś nie dotarły jeszcze najnowsze kolekcje adidasa, jednak my wierzymy, że białoruski piłkarz po prosy hołduje tradycji!

Dani Carvajal – Nike Phantom VSN… i Nike Hypervenom

Graliśmy troszkę w niższych ligach i widzieliśmy dwa buty „z innej parafii”, jednak na tym poziomie jeszcze się z czymś takim nie spotkaliśmy. Dani Carvajal zdecydował, że na swojej prawej stopie umieści Nike Phantom VSN z najnowszej kolekcji Raised On Concrete z kolei na lewej zagości Nike Hypervenom Phantom III z tej samej kolekcji. Być może prawonożny zawodnik docenił wyjątkowy dopracowane systemy ACC oraz Ghost Laced obecne w PhantomVSN, natomiast starszy model zapewnia mu lepszą przyczepność na nodze postawnej. Tak czy siak mamy jednego piłkarza Realu Madryt z dwoma butami – sytuacja bez precedensu!

Trent Alexander – Arnold – Under Armor Magnetico Premiere

fot. Instagram

Młody piłkarz Liverpoolu nieprzerwanie stawia na korki firmy Under Armor, w których przebojowo wdarł się do pierwszej ekipy zespołu z miasta Betlesów. Znany z dobrego uderzenia ze stałego fragmentu gry Anglik jest ważnym ogniwem ekipy The Reds, która z pewnością będzie walczyć o mistrzostwo Anglii. Buty uczestnika mundialu znajdziecie tutaj.

[apester-exclude-playlist]

Komentarze