Jakub Rzeźniczak i Puma Illuminate Pack w R-GOL.com Warszawa. Zobacz film z wyjątkowego wydarzenia

Puma Illuminate Pack to seria, która będzie lśnić podczas rosyjskiego turnieju. Prezentacja dwóch nowych modeli – Puma One i Puma Future – odbyła się w R-GOL.com Warszawa przy ulicy Puławskiej 255, a gościem specjalnym tego wydarzenia był Jakub Rzeźniczak.

W butach przygotowanych specjalnie z myślą o mundialu na rosyjskich boiskach zaprezentują się m.in. Antoine Greizmann, Marco Reus czy Bartosz Bereszyński. Nic dziwnego, że najnowsza seria niemieckiej firmy zdobywa uznanie piłkarzy – gra na wysokim poziomie wymaga od nich perfekcji w każdym elemencie gry, a Puma One i Puma Future gwarantują najlepszą jakość. Najnowsze modele znajdziecie tutaj oraz tutaj!

Podczas prezentacji najnowszych modeli od Pumy gościliśmy Jakuba Rzeźniczaka. Były gracz Legii Warszawa od wielu lat występuję w obuwiu tego producenta, a jego sukcesy świadczą o tym, że dokonał dobrego wyboru. Dla tych, którzy chcieli spotkać się z dziewięciokrotnym reprezentantem Polski nie zabrakło atrakcji!

Każdy, kto twierdził, że na piłce nożnej zjadł zęby, a na temat futbolu wie wszystko mógł szybko zweryfikować ten pogląd. Quiz wiedzy piłkarskiej nie okazał się wyzwaniem łatwym, a przy wielu pytaniach miny uczestników były nietęgie. Ostatecznie zwycięzcą rywalizacji okazał się nie kto inny, jak sam Rzeźniczak, choć o mały włos nie zostałby połknięty przez resztę stawki.

Był także czas na wspólne zdjęcia, a kreatywność tych, którzy postanowili zapozować „na ściance” była godna podziwu. Kuba nie omieszkał także podpisać dosłownie paru piłek…

Ci, dla których tradycyjny futbol to za mało, również nie pozostali nienasyceni. Rzeźniczak przyjął wyzwanie kilku śmiałków i zmierzył się z nimi w grze FIFA 18, oczywiście z dodatkiem przygotowanym specjalnie na mundial. Nie brakowało goli, emocji, a także sensacyjnych rozstrzygnięć, a napięcie było wcale nie mniejsze, niż podczas regularnych rozgrywek.

Nowe buty z serii Puma Illuminate Pack prezentują się doskonale i możecie je nabyć także w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie, przy ulicy Puławskiej 255. Pumie i Kubie Rzeźniczakowi i Wam bardzo dziękujemy za wspaniałą wizytę i zapraszamy częściej!

Kolombo


Komentarze