Jakie korki na szeroką stopę?

Trafiłeś z korkami na długość, ale czujesz, że są za wąskie? Znamy ten problem i wiemy, że może przyprawić o spory ból głowy. I stóp. Właśnie dlatego dziś polecamy Ci najlepsze korki na szeroką stopę!

adidas COPA 20

Skórzana cholewka COPA 20 to idealne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują korków na szeroką stopę. Choć na początku buty mogą delikatnie uwierać czy powodować obtarcia, to jednak cholewka z kangurzej skóry zapewnia to, że buty, mówiąc kolokwialnie, “rozbiją się”. Kształt buta dopasuje się do kształtu stopy, tak na długość, jak i na szerokość, co zapewni komfortową i bezbolesną grę.

 

Wszystkie modele z linii COPA znajdziesz tutaj.

Nike PhantomVSN2

Jeden z najnowszych butów od Nike. W skład cholewki wchodzi skarpeta, która może powodować wrażenie, że but jest wąski. Nic bardziej mylnego! Choć zakładanie PhantomVSN2 może być nieco bardziej uciążliwe niż butów o klasycznym designie (zalecamy korzystanie z łyżki), to jednak but “w środku” jest bardzo szeroki. Jeśli więc masz szeroką stopę, a jednocześnie marzysz o korkach dających stu procentową kontrolę nad piłką, to warto postawić na PhantomVSN2.

 

Korki z linii PhantomVSN czekają!

Puma Future & Puma One

Flagowe modele marki Puma należą do korków idealnych dla zawodników o szerokiej stopie. Skórzana wersja Puma One dopasuje się do kształtu stopy, tak, jak wszystkie inne modele wyposażone w skórzaną cholewkę. Co ciekawe, Puma Future to także doskonała propozycja dla graczy z tzw. wysokim podbiciem – wówczas w tym modelu można grać bez sznurówek! Buty firmy Puma to także świetna propozycja dla tych, którzy szukają oszczędności – wspomniane modele posiadają jednocześnie podeszwy FG i AG.

 

Korki Puma znajdziesz tutaj!

Mizuno

Korki japońskiej firmy Mizuno są wykonywane z najwyższej jakości skóry. Produkowane w Japonii buty od lat cieszą się wielką popularnością wśród profesjonalistów. Kangurza skóra doskonale dopasowuje się do kształtu każdej, także szerokiej stopy. Wszystkie korki marki z Kraju Kwitnącej Wiśni znajdziesz tutaj.

A Ty jakie korki na szeroką stopę wybierasz?

Komentarze