Jakie korki dla środkowego pomocnika?

Środek pomocy to wymagająca pozycja. Liczy się na niej dokładność, refleks i kreatywność. Sprawdź jakie korki dla środkowego pomocnika sprawdzą się najlepiej.

1. adidas Predator Freak

To najnowszy model korków adidas. Zadebiutował w tym roku i wszedł przebojem na światowe boiska. Na co dzień gra w nich ikona kreatywnej gry w środku pola – Paul Pogba. Dzięki strefom ZONE SKIN każdy kontakt z piłką staje się zabójczo skuteczny. Wzmocniony przód buta FACED FRAME podkręci moc Twojego strzału. O wygodę i stabilizację stopy zadba kołnierz FACED FIT z materiału PRIMEKNIT.

Korki adidas Predator Freak znajdziesz tutaj

2. Nike Phantom

Model, który docenią środkowi pomocnicy z ofensywnymi zapędami. Nowoczesną cholewkę wyposażono w wypukłe wzory, które sprawiają, że mamy pełną kontrolę nad rotacją i lotem piłki. To właśnie strukturze cholewki Phantom zawdzięcza swoją wyjątkowość. Zastosowana w nim skarpeta Flyknit znacznie poprawia nasz komfort gry.

Korki dla środkowego pomocnika - Phantom

Korki Nike Phantom znajdziesz tutaj

3. Puma Future Z

Korki w których występuje brazylijski czarodziej z PSG. Puma Future to flagowy model Pumy, w którym gra sam Neymar. But opiera się na adaptacyjnej opasce kompresyjnej FUZIONFIT+, która zapewnia optymalną blokadę i wsparcie dla ekstremalnych ruchów. GripControl Pro zapewnia doskonałe czucie i kontrolę nad piłką. Unikalna, nowoczesna podeszwa Dynamic Motion System została zaprojektowana z myślą o zaawansowanej przyczepności i kontroli biegu.

Korki dla środkowego pomocnika - Future

Korki Puma Future Z znajdziesz tutaj

4. New Balance Tekela

Korki dla środkowego pomocnika - Tekela

Na koniec flagowy model od New Balance. Elastyczna cholewka, w której zastosowano technologię Hypoknit nie posiada wiązania. Dzięki temu możemy cieszyć się niesamowitą wygodą, bez walki ze sznurówkami. Ponad to nowa Tekela zapewnia świetną stabilizację stopy oraz wysokiej klasy komfort podczas użytkowania.Zewnętrzna podeszwa wykonana jest z nylonu. Dzięki temu but jest bardzo lekki. Wielokierunkowe wypustki z TPU to gwarancja doskonałej przyczepności i świetnego przyspieszenia na murawie.

Korki New Balance Tekela znajdziesz tutaj

Komentarze