Jakie buty na halę? Wybierz najlepsze halówki!

Ligowy sezon powoli dobiega końca, a piłkarze niedługo zaczną uciekać do ciepłych i suchych hal sportowych. Zima to doskonały czas, aby popracować nad techniką czy motoryką. W tym celu warto zaopatrzyć się w dobre halówki. Przed Wami TOP3 butów na halę!

Wszystkie halówki znajdziecie tutaj, a poniżej najlepsze modele butów na halę!

Nike LunarGato II

Legendarne LunarGato na początku tego roku zanotowały wielki comeback w nieco odświeżonej wersji. Z tego modelu korzysta największa gwiazda piłki halowej na świecie – Portugalczyk Ricardinho. Technologia Lunarlon zapewnia odpowiednią amortyzację w miejscach najbardziej narażonych na twarde zetknięcie z podłożem. Dzięki temu podczas gry możecie zapomnieć o bólu pięt czy achillesów – nie pozostaje nic innego, jak skupić się na grze!

Nike LunarGato II w kilku wersjach kolorystycznych znajdziecie tutaj!

adidas Mundial Goal

Mundial Goale halowym odpowiednikiem Mundial Teamów są. Koniec i kropka. Nie ulega wątpliwości, że ktoś, kto zakłada te buty wie, czego chce. Skórzana cholewka i trwałość z najwyższej półki – to cechy, które wyróżniają model Mundial Goal spośród innych. Choć raczej nie będziecie dzięki nim szybsi, to jednak możecie mieć pewność, że te buty nie zawiodą Was w krytycznych momentach!

Te buty o klasycznym designie czekają!

Joma Top Flex Rebound

Nie znamy nikogo, kto nie miał halówek Jomy. Hiszpańska firma to absolutny fenomen, jeśli chodzi o produkcję butów do gry na hali i trzeba sobie jasno powiedzieć, że to jedyna marka, która na tym polu może rzucić wyzwanie Nike czy adidasowi. Skórzana cholewka zapewnia wysoki komfort użytkowania, ale ciekawe rzeczy dzieją się też na czubach. Znajdziemy tam wzmocnienia, które po pierwsze poprawiają wytrzymałość obuwia, a po drugie… uderzenie z „dużego palca” naprawdę nabiera mocy!

Jeśli szukasz butów, które mają być jednocześnie wygodne oraz wyjątkowo trwałe, to przestań szukać!

A Ty w jakich halówkach wybiegniesz na halę?

Komentarze