„If it’s not blue, it will be” – nowe stroje Chelsea na sezon 2015/2016

Chelsea w poprzednim sezonie zdominowała ligę angielską, czy w tym sezonie będzie tak samo? Rozgrywki ruszają już niedługo, także adidas zaprezentował nowe stroje „The Blues” na sezon 15/16.

Stroje zostały zaprojektowane jako element kampanii „If it’s not blue, it will be” (Jeśli nie jest niebieskie, to będzie). Po raz pierwszy zawodnicy klubu z Londynu zaprezentowali się w koszulkach podczas meczów sparingowych, które Chelsea rozgrywała w USA.

Projekt pozostaje wierny tradycji, wzorują się na klasycznych koszulkach z 1980 roku. Projektanci wykorzystali kilka akcentów właśnie ze strojów z tego roku. Stroje mają białe i czerwone wykończeniami przy kołnierzu, rękawach, spodenkach i skarpetach. Pionowe delikatne prążki to element podkreślający oddanie hołdu historii Chelsea – taki elementem pojawiał się wielu kultowych koszulkach z ostatnich 30 latach.
Każda koszulka posiada wyjątkowy drobiazg, który sprawia, że trykot staje się naprawdę unikatowy. Na metce każdej koszulki znajduje się tkany odcisk palca zawodnika. Nowe stroje wykonane zostały przy użyciu najnowszych technologii. Pozwala to graczom zwiększyć wydajność, szybciej i bardziej komfortowo poruszać się po boisku. W koszulkach oczywiście nie mogło zabraknąć  systemu wentylacji ClimaCool, który pomaga utrzymać ciało suche. Dzieje się tak dzięki oddychającemu materiałowi, specjalnej tkaninie i wyjątkowym szwom. Zapewnia to także większą swobodę ruchów i komfort bez utraty elastyczności i sprężystości.Sprzęt swojej ulubionej drużyny znajdziesz na R-GOL.com w dziale Strefa Kibica

brandon

Komentarze