Hernanes i jego adidas ACE 16.1 SG Lea

W meczu z Carpi, Juventus Turyn już nic nie musiał. Jedyne co pozostało to okazja do świętowania 34 Scudetto wspólnie z kibicami, na swoim stadionie. Jednak jak na mistrza Włoch przystało, Stara Dama zagrała o pełną pulę, zdobywając dwie bramki przy czystym koncie po stronie strat. Na listę strzelców wpisali się Hernanes i Zaza.

Anderson Hernanes de Carvalho Andrade otworzył wynik w Turynie, precyzyjnym strzałem zza pola karnego, który zaskoczył bramkarza Capri tuż przy słupku. Podczas cieszynki brazylijski pomocnik zaprezentował efektownego backflipa, a w raz z nim swoje obuwie w całej okazałości.

Hernanes postawił w tym meczu na adidas ACE 16.1 SG Lea. Są to buty piłkarskie przeznaczone na grząską murawę. Każdy dobry pomocnik bazuje na szybkim stracie do piłki zarówno w formacji ofensywnej jak i w defensywie. Nagłe zmiany kierunku biegu i sprinty to zadanie, które zostało postawione przed modelem ACE 16.1 SG Lea. Odpowiada za to innowacyjny system rozmieszczenia kołków – Ground/Control. Trzeba przyznać, że sprzęt adidasa, w którym gra Hernanes sprawdził się. Dodatkowym atutem tego modelu jest cholewka wykonana z cienkiej skóry kangurzej zapewniająca wygodę i czucie piłki. Jak mogliśmy się przekonać, gwarancja stabilności w połączeniu z wygodą i kontrolą piłki to dobra recepta na zdobywanie bramek.

adidas ACE 16.1 SG Lea w kilku wersjach kolorystycznych dostępne są na R-GOL.com. Zapraszamy!

Krystu

Komentarze