Gra Liga Mistrzów! Sprawdź najlepsze komplety klubowe na Champions League

Liga Mistrzów rozpędziła się na dobre, więc możemy poszukać kilku smaczków w najlepszych rozgrywkach na Starym Kontynencie. Na dziś przygotowaliśmy najlepsze trzecie komplety zespołów grających w Champions League!

Koszulki klubowe i reprezentacyjne znajdziesz tutaj. A teraz pora na TOP 5 trzecich koszulek klubowych! Kolejność przypadkowa 🙂

Olympique Lyon

Przed piłkarzami Lyonu starcie z Benfiką, która w dotychczasowych meczach nie zdobyła nawet punktu. Jednym z kluczowych piłkarzy Olympique jest  Memphis Depay, który poprowadził wicemistrza Francji do triumfu nad RB Lipsk w ostatniej kolejce. Nie wiemy, czy francuski zespół zobaczymy w trzecim komplecie strojów, ale jeśli zaprezentują się tak dobrze, jak ta koszulka, to kibice Lyonu mogą być spokojni o końcowy rezultat.

Paris Saint-Germain

Możecie nas posądzić o zbytnie zamiłowanie do Francuzów, ale widząc TAKIE koszulki, nie możemy oprzeć się ich urokowi. Trzeci trykot PSG to doskonała kompozycja białej klasyki, która świetnie współgra z niebieskimi i czerwonymi wstawkami. Cała kompozycja to także oczywiste nawiązanie do francuskich barw narodowych. Paryż, będący perła we francuskiej koronie, błyszczy w Lidze Mistrzów, nie tylko grą, ale także tymi koszulkami!

Trzecią koszulkę PSG znajdziecie w R-GOL.com

Chelsea FC

Dobrze, że Liga Mistrzów to niekoniecznie granie w 30 stopniowym upale, bo kolorystyka koszulek Chelsea z pewnością do tego nie zachęca. Trzeba jednak przyznać, że klasyczne połączenie głębokiej czerni z dostojną bielą reprezentowaną przez swoosh , herb Chelsea i logo sponsora wyszło doskonale.

Chętny na tę koszulkę? Spiesz się, została ostatnia sztuka!

FC Barcelona

Trzecia koszulka Blaugrany jest pełna inspiracji. Design to układ w stronę trykotów z lat 90′. Uwagę zwraca przede wszystkim kołnierzyk w barwach Blaugrany, który dodaje całej stylizacji elegancji. Elagncji, której nie mogło zabraknąć na koszulce jednego z najlepszych klubów świata. I choć mina Gerarda Pique może mówić co innego, to my uważamy, że ta koszulka jest ZNAKOMITA!

Schodzą, jak ciepłe bułeczki.

Juventus

Choć koszulki Juventusu próżno szukać w podobnych zestawianiach, to my chcemy być trochę przekorni, a trochę fair wobec samych siebie. Niebieski to kolor inspiracji i kreatywności, która ma zapanować w Turynie po przyjściu Maurizzio Sarriego. Czy Sarriball zakróluje na Alianz Stadium – czas pokaże. Wiemy, że trzeci trykot ekipy Wojciecha Szczęsnego jest godny uwagi!

Koszulka jest tutaj!

A Tobie, która z koszulek najbardziej przypadła do gustu?

Komentarze