Gigi Buffon w specjalnej wersji Puma Tricks

Mistrzostwa Europy we Francji rozkręcają się na dobre. Przemeblowana reprezentacja Italii sprawiła sporą niespodziankę, pokonując czarnego konia turnieju – Belgię, 2:0. Włosi pod wodzą Buffona będą starać się nawiązać do największych sukcesów sprzed lat.

Pierwszy krok już zrobili a Gigi zachował czyste konto. Nasze wprawne oko przy okazji tego meczu nie mogło pominąć obuwia piłkarskiego golkipera Italii. Buffon od lat gra w korkach Pumy. Obecnie występuje w najnowszym modelu evoPOWER z kolekcji Tricks.

Odważna stylistyka nawiązuje do Mistrzostw Świata, które odbyły się w 1998 r. we Francji. Kameruński obrońca Rigobert Song spontanicznie założył dwa różnego koloru buty PUMA King. Prawy był koloru żółtego, lewy natomiast – czerwonego. Do odważnych świat należy. Gra powinna być wyrazista tak jak zawodnicy i sprzęt w, którym grają. Motto kolekcji Puma evoPOWER i evoSPEED Tricks brzmi: Play Loud.

Jednak Gigi Buffon to piłkarski mentor z wielki dorobkiem. Nie musi udowadniać swojej odwagi i wyrazistości poprzez odmienną kolorystykę prawego i lewego buta. Specjalnie dla niego, Puma stworzyła model evoPOWER w jednakowej, jaskrawożółtej barwie.

Kolekcję Puma Tricks znajdziecie w naszym sklepie na R-GOL.com. Zapraszamy!

Krystu

Komentarze