„Game On or Game Over” – nowa generacja butów od New Balance Football

Londyn, UK oraz Boston, MA – 10 maja 2016r – New Balance Football oficjalnie zaprezentowało kolejny krok w rozwoju modelu Furon oraz nową kolorystykę popularnej linii Visaro.

Od czasu swojej premiery w zeszłym roku, Furon brały udział w kilku największych wydarzeniach dzięki napastnikowi Valencii Alvaro Negredo, skrzydłowemu Manchesteru City Jesusowi Navasowi i pomocnikowi Hangzhou Greentown F.C, Timowi Cahillowi. Pierwsza aktualizacja Furon została zaprojektowana dla tych, którzy grają dla tego jednego momentu, tej jednej okazji, która zmieni oblicze gry i zdefiniuje ostateczny wynik. Ci zawodnicy rozkwitają pod presją i wykorzystują wtedy swoje szanse. Jeśli piłka trafi do piłkarza grającego w Furon oznacza to Koniec Gry dla drużyny przeciwnej.


Druga edycja Furon posiada cholewkę Bright Cherry Hybrid Mesh, która została zaprojektowana dla niezrównanej szybkości, wyjątkowego czucia oraz czystej precyzji uderzenia w każdych warunkach. Zupełną nowością w tym modelu jest kołnierz inspirowany Galaxy Sprint Spike o asymetrycznej konstrukcji, zapewniający eksplozywne przyspieszenie oraz wyróżniający się komfort.

System sznurowania zaprojektowano, żeby zapewnić odpowiednie trzymanie stopy oraz precyzję, przy zachowaniu niezrównanego komfortu w całym bucie dzięki ultralekkiemu pokryciu Fantom Fit Bright Cherry. Gwarantuje to znakomitą siłę i wsparcie dla stopy, wtedy, kiedy jest najbardziej potrzebne. Kołki Ultra-Directional dają niezrównaną szybkość w linii prostej tym, którzy muszą być pierwsi przy piłce.

Napastnik Furon i wyborowy strzelec, Alvaro Negredo, powiedział: „Bardzo lubię nowe Furon. New Balance wzięło sobie do serca nasze odczucia co do pierwszej edycji, pozostawiając to, co było dobre i jednocześnie wprowadzając bardzo istotne zmiany. Są ekstremalnie lekkie, poprawiono trzymanie stopy oraz komfort, komfortowo utrzymują moją nogę w miejscu, kiedy zmieniam kierunek biegu i osiągam największą prędkość. No i uważam, że wyglądają świetnie!”.

Komplementarna dla tej premiery jest nowa wersja popularnych Visaro noszonych przez Aarona Ramsey`a, Samira Nasriego, Marouane`a Fellaini`ego, Fernando Reges`a, Joe Ledley`a i Massimo Luongo. Zawodnicy Visaro wychodzą na boisko w jednym celu – kreować szanse. Nie ma znaczenia przeciwko komu grają, albo jaki jest wynik. Oni ciągle rzucają wyzwanie obrońcom i tworzą szansę. Wiedzą, że kiedy zabrzmi gwizdek gra zaczyna się na dobre.


Model ten ciągle posiada niesamowitą cholewkę Vari-zone Ariaprene®, dla jak najlepszego czucia piłki oraz strefę Low Pressure, dla jej natychmiastowej kontroli. Obie strefy zyskały teraz kolor Galaxy, a podeszwa Super Flex, która zapewnia wyjątkową przyczepność, barwę Bright Cherry. Z kolei strefa Medial Pivot, pozwalająca na niesamowicie szybkie zwroty, jest w kolorze Firefly.

Dyrektor generalny New Balance Football, Richard Wright, powiedział: „Pracowaliśmy z naszymi profesjonalnymi zawodnikami, aby rozwinąć model Furon i jesteśmy naprawdę dumni z tej uaktualnionej wersji. Wiązanie Top Line i cholewka Hybrid Mesh to świetne adaptacje, które doceniają piłkarze. Kołnierz inspirowany Sprint Strike sprawia, że but wygląda świeżo i nowocześnie. Jesteśmy pewni, że Furon razem z Visaro w nowej kolorystyce zapewnią ofensywnym zawodnikom możliwości i pewność siebie do pokonywania presji w nowoczesnej piłce. Co z kolei będzie oznaczało Koniec Gry dla przeciwników. Wiemy, że Furon 2.0 i Visaro będą miały wielki wpływ na boiskowe wydarzenia we Francji latem tego roku”.

Nowe New Balance Furon 2.0 pojawią się po raz pierwszy na boisku w ostatni weekend rozgrywek Premier League, Primera Division i będą obecne na arenie międzynarodowej podczas Mistrzostw Europy we Francji. Model ten będzie można znaleźć w naszym sklepie internetowym R-GOL.com. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą obecną ofertą butów piłkarskich od New Balance.

Mkr

Komentarze