FreestyleBros wygrywają „Bitwę o Fejm” R-GOL.com

Lubasz Freestyle Night to zawody, których historia sięga 2012 roku. Po krótkiej przerwie (zawody nie odbyły się w 2014 i 2015 roku), organizatorzy postanowili wskrzesić tę imprezę. Do niewielkiej miejscowości w województwie wielkopolskim zjechała cała czołówka polskich i zagranicznych freestylerów. Podczas zawodów R-GOL.com zorganizował swoją konkurencję – „Bitwę o Fejm”. Zwycięzca zgarnął kontrakt wart 5000 PLN.

Do zawodów zgłosiło się 6 freestylerów. Zanim jednak stanęli przed jury złożonym z dwóch przedstawicieli R-GOL oraz Przemysława Mistrzaka, organizatora LFN, musieli wysłać e-mailem próbkę swoich umiejętności. Kryterium oceny były nie tylko widowiskowe triki, ale także prezencja i medialność uczestników.

Wybór zwycięzcy Bitwy o Fejm przysporzył ogromnych problemów. Wszyscy wyróżniali się innymi umiejętnościami. Po burzliwych obradach jury podjęło decyzję. Zwycięzcą okazał się Michał Brzezicki – połowa duetu – FreestyleBros. W związku z tym, iż „Brzezik” zgodził się podzielić nagrodą ze swoim freestylowym bratem – Michałem Nowackim – kontrakt trafił w ręce duetu.

Poniżej krótka relacja z Bitwy o Fejm.

SzS

Komentarze