“First Never Follows”  – Paul Pogba gotowy do walki o puchar

Jeden z najbardziej ekscytujących piłkarzy na świecie – Paul Pogba – jest gwiazdą najnowszej produkcji filmowej adidas z cyklu „First Never Follows”. Premiera ma miejsce tuż przed meczem otwarcia UEFA EURO 2016TM. Dla Pogby mecz Francji z Rumunią to początek drogi po triumf w turnieju rozgrywanym w jego ojczyźnie.

Narratorem w filmie jest młody piłkarz. Na osiedlowym boisku próbuje powtórzyć strzał, będący znakiem firmowym Pogby. W filmie widzimy także wszystko to, co wyróżnia francuską gwiazdę – jego wyjątkowy styl, najnowszą fryzurę, niespotykaną celebrację po zdobyciu gola, a nawet własny hashtag- #pogboom. Pogba inspiruje młodych ludzi na całym świecie udowadniając, że ważne jest nie tylko wykonanie, ale również styl w jakim się to robi.

W filmie Pogba gra w najnowszych korkach ACE 16+ PURECONTROL. Francuz wystąpi w tych butach podczas UEFA EURO 2016TM i liczy na to, że po raz pierwszy w swojej karierze poprowadzi ekipę
„Les Bleus” do wygranej w wielkiej imprezie.

– Moim celem zawsze jest być numerem 1 we wszystkim co robię – deklaruje Pogba przed pierwszym meczem turnieju. – Jako pierwszy muszę wykonać nowy trick, prezentować nowe style. Bycie pierwszym inspiruje mnie i pozwala kreować sytuacje na boisku, które zapisują się wszystkim w pamięci – dodaje Francuz.

Film „First Never Follows” z Paulem Pogbą można zobaczyć tutaj:

 

Komentarze