Finał Ligi Mistrzów to prawdziwe święto dla fanów futbolu na całym świecie. W sobotnim starciu madryckich drużyn o zwycięstwie mogą zadecydować szczegóły.

W tak ważnym dniu bardzo widoczne będą akcenty związane z adidas. Mecz zostanie rozegrany piłką adidas Finale Lisbon , której design jest hołdem dla Portugalczyków jako dumnego narodu żeglarzy. Różne odcienie niebieskiego podkreślają rolę, jaką niebo i morze odegrały w marynistycznej historii Lizbony. Pomarańcz, jest nawiązaniem do koloru dachówek pokrywających stołeczne domy, które można podziwiać z tarasów widokowych na wzgórzach. Powłoka piłki zapewnia optymalną przyczepność w punktach uderzenia. Termicznie zgrzewane gwieździste łatki, zaczerpnięte z logo Ligi Mistrzów, tworzą gładką powierzchnię o wzmocnionej wydajności.

Finał Ligi Mistrzów to także debiut na boisku obuwia z kolekcji Battle Pack oficjalnych korków turniejowych na Mistrzostwa Świata, a także rękawic bramkarskich adidas Predator Zones.

Angel Di Maria, gwiazdor Realu Madryt cieszy się atmosfery panującej w szatni pod przywództwem Ancelottiego. Komentując premierę korków z kolekcji Battle Pack w centrum treningowym w Valdebebas podkreślił wartość Pucharu Europy dla klubu oraz jego fanów. Alvaro Morata oraz Asier Illaramenti towarzyszyli Di Marii podczas odsłony kolekcji Battle Pack. Morata przyznaje, że zdobycie pucharu zdjęłoby presję z klubu. Ostatni tytuł Real Madryt zdobył w 2002 r. i od tego czasu wyczekuje okrągłego, 10 triumfu.

Komentarze