Fast is too slow! adidas XGhosted to nowy wymiar szybkości

Szczęki nam opadły i wciąż nie jesteśmy w stanie zebrać ich z podłogi. W tych butach zachwyca nas wszystko – od technologii, przez design, po rzeczywiste odczucia z ich użytkowania. adidas XGhosted to nie tylko najszybsze, ale i najbardziej pożądane buty tego roku! 

Najnowsze adidas XGhosted kupisz TUTAJ.

Już po pierwszym zetknięciu się z tym butem wiadomo, że mamy do czynienia z czymś zupełnie nowym. Cholewka wykonane w półprzezroczystej technologii Mirageskin naprawdę robi wrażenie! Nie jest to jednak zabieg czysto artystyczny – materiał, o którym mowa jest ultralekki, a także doskonale dopasowuje się do kształtu stopy. Dzięki temu przyspieszenie i drybling w Twoim wykonaniu będą jeszcze bardziej zabójcze.

W tym miejscu warto wspomnieć o specyficznym kształcie buta adidas XGhosted. Jest on wyprofilowany nieco inaczej, niż jego poprzednicy – X19 czy X18. Inspiracją do zmiany profilu buta były… kołki sprinterskie. Akcent szybkościowy został bardziej na czubek, a dzięki zastosowaniu Carbitexu – wkładki z włókna węglowego w podeszwie – mamy do czynienia z połączeniem iście wybuchowym! Żeby być bardziej precyzyjnym – but adidas XGhosted, dzięki zastosowanym technologiom uczyni Cię szybszym!

Wrażenia z boiska? Będziesz potrzebował chwili, by przyzwyczaić się do nowej cholewki, zwłaszcza, jeśli zazwyczaj grywałeś w skórzanym obuwiu. Po około 20 minutach poczujesz się jednak, jakbyś nie miał butów na nogach, a piłkę odbijał gołą stopą. Zewnętrzna powłoka doskonale współgra z piłką i mimo, że cholewka wydaje się śliska, to kontrola piłki jest na najwyższym poziomie. Bardzo użytecznym rozwiązaniem są pianki na pięcie, która sprawią wiele radości osobom z problemami w okolicach ścięgna Achillesa.

Najnowsze buty od adidas to naprawdę kawał dobrej roboty. Technologiczne nowinki w połączeniu z odważnym designem, tworzą tandem, na który można patrzeć godzinami. Popatrzmy zatem!

adidas XGhosted to buty dla tych, którzy z szybkości i dynamiki chcą uczynić broń siejącą zniszczenie w szeregach rywali. Twoja naturalna szybkość + technologie zastosowane w XGhosted stworzą duet, przed którym zadrżą obrońcy.

Buty dostępne są w wielu wariantach – na naturalną, mokrą i grząską, oraz sztuczną trawę, a także dla fascynatów futsalu. Wszystkie modele czekają TUTAJ.

Komentarze