To była esencja hasła #ZnamySięZPiłki, towarzyszącego marce R-GOL.com od blisko dwóch lat. Gwiazdy dawne i obecne. Trenerzy, działacze, celebryci i dziennikarze. A do tego nasi biznesowi partnerzy i przyjaciele. Około 200 osób bawiło się w czwartek (8.12.2016) na przedpremierowym otwarciu R-GOL.com Warszawa. Otwarcie oficjalne już w niedzielę 11.12.2016. Na razie zapraszamy na fotki z tego pierwszego eventu.

Zaczęło się, jak to zwykle bywa, z delikatnym poślizgiem. Na spóźnialskich czekaliśmy do 18.15, a potem… maszyna ruszyła!

Z usytuowanej na niemal 50-metrowym boisku sceny gości powitał Tomek Smokowski, a zaraz potem swoją biznesową historię streścił zgromadzonym właściciel firmy R-GOL Marcin Radziwon.

– Trochę się zmieniło od czasów, gdy brałem w torbę kilka par butów i pociągiem czy autobusem ruszałem w Polskę sprzedawać je w piłkarskich szatniach – zaznaczył z uśmiechem autor czwartkowego zamieszania.

Rzeczywiście. Nowa, bez dwóch zdań flagowa, placówka R-GOL.com to największy sklep piłkarski w Polsce i bez wątpienia jeden z największych w Europie. Ponad 620 metrów kwadratowych powierzchni; blisko 50 metrów kwadratowych boiska do gierek jeden na jeden lub testowania sprzętu i oczywiście mnóstwo produktów dostępnych od ręki. Wymieniać dalej? Nie ma problemu. Strefa bramkarska, strefa dla drużyn, strefa R-GOL KIDS czy salka konferencyjna z efektownymi piłkarskimi grafikami sprowadzanymi prosto z Paryża. To wszystko robi różnicę. Absolutnym hitem jest jednak usytowany przy Puławskiej 255 pierwszy Oficjalny Sklep Kibica Reprezentacji Polski. To właśnie dlatego poza „Smokiem” i Marcinem Radziwonem na scenie pojawił się w czwartek również sekretarz Polskiego Związku Piłki Nożńej Maciej Sawicki.

A później? Później roleta poszła w górę i zaczęła się zabawa. Każdy z gości otrzymał nową książkę dziennikarza Marcina Feddka, który opisał reprezentację Adama Nawałki „od kuchni”, a oprócz drobnego poczęstunku na gości czekały dwa efektowne pokazy artystyczne i kilka atrakcyjnych konkursów z piłkarskimi nagrodami do zgarnięcia.

Nie inaczej będzie w niedzielę (11.12.2016), z tym że atrakcji, konkursów, promocji i rabatów będzie jeszcze więcej. Hitem mają być turnieje FIFA17, jeden na jeden i siatkonogi oraz test wiedzy piłkarskiej i spotkania z Marcinem Feddkiem oraz Leszkiem Orłowskim (to gratka dla fanów Barcelony). Hitem absolutnym będzie natomiast wizyta prezesa PZPN Zbigniewa Bońka, który uroczyście zainauguruje otwarcie Oficjalnego Sklepu Kibica Reprezentacji Polski i spotka się z najmłodszymi – oraz tymi starszymi – kibicami naszej drużyny narodowej. ZAPRASZAMY!

Na rozbudzenie apetytu przed niedzielnym eventem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z otwarcia przedpremierowego:


Komentarze