Eden Hazard prezentuje wyjątkową wersję Nike Mercurial Vapor XI z Flyknitu!

Wprawdzie Eden Hazard ominął początek sezonu z powodu kontuzji, jednak wznowił on już treningi i niedługo powróci do gry w barwach Chelsea i reprezentacji Belgii. Wraz z nim do gry wejdzie rewelacyjna edycja butów Nike Mercurial Vapor XI, które w całości wykonano z Flyknitu. To absolutna bomba w wykonaniu amerykańskiego giganta!

Nike Mercurial Ultra Flyknit Vapor to buty, które dzięki użyciu rewolucyjnego materiału dają nie tylko wyjątkową lekkość, ale także niezwykle dokładne czucie piłki oraz perfekcyjne dopasowanie, co doskonale pasuje do zawodników o charakterystyce Hazarda – piłkarzy bazujących na szybkości, zwrotności i inklinacjom do ogromnej ilości dryblingu. Sami zobaczcie, jak prezentują się wykonane w dwóch wersjach kolorystycznych flyknitowe Vapory!

Przy okazji prezentacji najnowszej wersji butów z linii Nike Mercurial Vapor, belgijski skrzydłowy zdecydował się na powrót do przeszłości i pokazanie butów, które towarzyszyły mu podczas najważniejszych momentów w karierze. W ten sposób zobaczyliśmy modele Mercurial 9, który był pierwszym tego typu prezentem od mamy, Mercurial Vapor IV oraz Mercurial Vapor VIII, w których zaliczył swój pierwszy i ostatni mecz w barwach francuskiego Lille, Mercurial Vapor VIII Clash, w którym zadebiutował w Chelsea, Mercurial Vapor IX użyte w meczu z pierwszym hat-trickiem dla „The Blues”, Mercurial Vapor X, w którym strzelił gola dającego londyńczykom mistrzowski tytuł w 2015 roku oraz Mercurial Vapor XI, dzięki któremu zdobył swojego ulubionego gola. Jak widać, Eden jest niezwykle wierny swojemu ulubionemu modelowi! Zobaczcie galerię butów, które przywołał w swojej opowieści gwiazdor Chelsea.

Komentarze