Dzień z Red Bull Reflex Machine pod okiem Szamo

W sobotę, w R-GOL.com Warszawa, cały dzień toczyła się rywalizacja w Otwartych Mistrzostwach na Red Bull Reflex Machine. Sprawdzali się młodsi i starsi, a czasem nawet całe rodziny.


Dobry refleks to domena golkiperów. Dlatego nasze zawody tyczyły się pod okiem Grzegorza Szamotulskiego. Były golkiper Legii Warszawa służył swoim doświadczeniem. Poza konkursem, doradzał także wszystkim mającym tego dnia w planach zakupy w strefie bramkarskiej.

Refleks łączy się z szybkością, zwinnością oraz umiejętnością zachowania koncentracji na najwyższym poziomie – czyli tego, czego wymaga się od zawodników wszystkich formacji. Pamiętacie zgrupowanie Biało-Czerwonych w Arłamowie, przed wylotem na Euro 2016? Tam w nieoficjalnych „zawodach” refleksu prym wiódł nie kto inna jak sam Wojciech Szczęsny, a dorównać mu starał się Kuba Błaszczykowski. Golkiper Biało-Czerwonych zgasił 69 lampek w 30 sekund.

Wszyscy, którzy zdecydowali się spróbować swoich sił w konfrontacji z Red Bull Reflex Machine, mogli czuć się zwycięzcami. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkową nagrodę. Najlepszym udało się nawet zbliżyć do wyniku Wojciecha Szczęsnego. Sobotni rekordzista uzyskał wynik 67/30. Jeśli ominęły Was nasze mistrzostwa nic straconego. Red Bull Reflex Machine zostaje u nas na stałe. Wpadajcie na Puławską 255 potrenować przed kolejnymi eventami.

#ZnamySięZPiłki

Krystu


Komentarze