No i stało się. 25 maja 2015 roku zapamiętamy na długo. Tego właśnie dnia adidas zmienił zasady gry. Wszystkie linie korków adidas, które znaliście do tej pory – przestają być produkowane. R.I.P Predator, Nitrocharge, 11PRO i F50. Teraz liczy się tylko Chaos i Ace.

Obecnie można wyróżnić dwa typy graczy – jedni wprowadzają pierwiastek zamieszania do gry, drudzy mają pod kontrolą wszystko. Najlepsi menadżerowie, gracze i umysły związane z piłką przemówiły – futbol się zmienił.

Po raz pierwszy każdy typ zawodnika dostanie dedykowane sobie buty. Stare linie korków przestają być produkowane. Teraz czas na Chaos i Ace.

Przedstawiamy ACE15

Niektórzy gracze rodzą się po to, aby kontrolować grę. To oni pociągają za sznurki i nadają grze tempo. Każda drużyna potrzebuje takiego zawodnika. To oni wprowadzają założenia trenera w życie. Porządkują chaotyczną grę. Zawodnicy tacy jak Mesut Özil, James Rodríguez, Oscar, Manuel Neuer i Ivan Rakitić są właśnie takimi piłkarzami w najlepszych drużynach świata. Dla takich graczy adidas zaprojektował ACE15.

ACE15 zostały stworzone, aby kontrolować. Zastosowano w nich rewolucyjne rozwiązanie CONTROL WEB – daje ona nadzwyczajną kontrolę nad piłką, dzięki zastosowaniu materiału 3D. Powłoka doskonale komponuje się z kolejną nowinką – systemem EVA, aby dać nieosiągalne do tej pory możliwości w kontroli piłki. Adidas zwiększył także liczbę korków. Dzięki temu więcej z nich dotyka piłki podczas kontaktu jej z podeszwą. Unikatowa powłoka NSG (Non-stop grip) została wyposażona w małe wypukłe punkty, które zwiększają możliwości panowania nad piłką w każdych warunkach.

Przedstawiamy X15

Niektórych zawodników nie da się kontrolować. Są iskrą, która rozświetla grę. Oni definiują strukturę meczu i zasady. Momenty, które podrywają ludzi z krzesełek na stadionach – w tym się specjalizują. Nie ma obrony i taktyki, która byłaby w stanie ich powstrzymać. To dla nich adidas stworzył X15. Thomas Müller, Gareth Bale, Luis Suárez, Karim Benzema i Álvaro Morata – ci zawodnicy potrafią zabłysnąć w ułamku sekundy.


X15 to wyjątkowa broń dla najbardziej niebezpiecznych graczy. Adidas wprowadził do butów znany z butów innego producenta kołnierz (skarpetę). Jednak w nowych butach adidas jest on znacznie niższy. Kołnierz TECHFIT daje doskonałe trzymanie i dopasowanie buta wokół kostki. Podstawa korków – tzw. X-CLAW – została stworzona, aby wprowadzić doskonałą przyczepność i kontrolę, ale jednocześnie oferując niezwykłą lekkość. Innowacyjna X-CAGE została przygotowana dla najbardziej dynamicznych i zwinnych piłkarzy na świecie. Posegmentowany i niezwykle lekki design wspiera zawodnika nawet podczas najbardziej wymagających ruchów. X-SKIN, podobnie jak w ACE15, to trójwymiarowa powłoka dająca doskonały komfort i ochronę w każdych warunkach. Zmieniający rozgrywkę produkt dla graczy zmieniających grę.

Niektórzy z najlepszych piłkarzy świata wybiegną na boisko w nowych korkach już podczas finału Ligi Mistrzów, który zostanie rozegrany  6 czerwca w Berlinie. Do sprzedaży buty trafią na początku lipca. Wtedy też ACE15 i X15 znajdziecie na R-GOL.com. #BETHEDIFFERENCE

SzS

Komentarze