Dybala podjął decyzję i dołączył do adidasa.

Wygląda na to, że Paulo Dybala podjął wreszcie decyzję i nie będzie grał już w wyczernionych butach od różnych producentów. Podczas kończącej 2017 rok 19. kolejki Serie A napastnik Juventusu wystąpił w pochodzących z kolekcji Skystalker butach adidas X 17+ Purespeed i prawdopodobnie rozwiał wątpliwości dotyczące nowego kontraktu sponsorskiego.

Saga związana z wyborem producenta obuwia przez Dybalę zaczęła się w ubiegłym roku, kiedy to wygasł jego kontrakt z firmą Nike. Od tego czasu Argentyńczyk wychodził na boisku w blackoutowych wersjach Nike Mercurial Superfly V, Puma One 17.1, a także adidas X 17+ Purespeed.

Ostatnia w 2017 roku seria gier we włoskiej Serie A przyniosła chyba finał pojedynku producentów, bo snajper “Starej Damy” wyszedł na boisko w ostatnim z wymienionych modeli, jednak pochodzącym z oficjalnej kolekcji Skystalker. Nowe buty zdecydowanie zdały egzamin – Dybala spisał się doskonale i dwukrotnie pokonał bramkarza Verony. Argentyńczyk to niezwykle gorące nazwisko, bo o jego podpis walczą nie tylko producenci obuwia, ale także największe kluby, dlatego bacznie będziemy przyglądać się jego sytuacji.

Buty adidas X 17+ Purespeed, w których od teraz występuje Paulo Dybala możecie znaleźć na R-GOL.com.

Komentarze