Drugie urodziny R-GOL.com Warszawa za nami!

Największe centrum piłkarskie w Europie środkowo-wschodniej ma już 2 lata! W niedzielę, 16 grudnia, hucznie obchodziliśmy drugie urodziny placówki, która jest perłą w koronie R-GOL.com!

Atrakcji, które czekały na naszych gości było doprawdy co nie miara. Najpierw przystroiliśmy sklep balonami, które, co potwierdzili nasi Klienci, idealnie oddały piłkarski klimat P255.

Chwilę później mieliśmy niespodziewanego gościa – w nasze progi wprost z dalekich Chin zawitał Adrian Mierzejewski, któremu nie tylko nie udało się uciec przed fanami, ale także przed obiektywem naszego aparatu.

Drugie urodziny P255 upłyneły także pod znakiem rywalizacji. Najpierw rozpoczęliśmy turniej adidas Speed Gun, który przez cały dzień cieszył się dużym powodzeniem…

Chwilę później wraz z Puma Football rozpoczęliśmy rywalizację w turnieju piłkarzyków stołowych. Walka o końcowe laury była niezwykle zacięta, a na rozstrzygnięcia przyszło nam chwilę zaczekać. Koniec końców udało się wyłonić trzech czołowych zawodników niedzielnych konfrontacji.

Adrian Mierzejewski nie był jedyną gwiazdą, która tego dnia odwiedziła Puławską 255. Swój kunszt na wirtualnych boiskach pokazali nam Jcob oraz Lis Pola Karnego. Turniej w FIFA19 rozgrywany pod ich okiem był niezwykłym pokazem e-sportowych umiejętności.

No, i był jeszcze Lotar, który jak zwykle zachwycił nas niezwykłymi trickami, które na pewno na dlugą zapadną nam w pamięć!

W urodzinowej gorączce nie zapomnieliśmy jednak o prezentach, jednak to nie my byliśmy głównymi beneficjentami Waszej hojności. W niedzielę pomogliśmy chorej Jadzi, która toczy wspaniałą walkę o to, aby stanąć #NaRówneNogi. Jeśli również chcielibyście pomóc to koniecznie odwiedźcie stronę narownenogi.pl!
Dla Jadzi wylicytowaliśmy koszulkę reprezentacji Polski z podpisami wszystkich kadrowiczów, a także przekazaliśmy czek o wartości ponad 10 000 złotych, któe zebraliśmy podczas licytacji butów z okazji naszych 18. urodzin!

A skoro były urodziny, to oczywiście nie mogło zabraknąć tortu, który swoim smakiem uwiódł niejedną i niejednego!

Przez cały dzień towarzyszyła nam także fotobudka, z której raz po raz dochodziły śmiechy donośne niczym końskie rżenie…

 

I tak właśnie bawiliśmy się na drugich urodzinach R-GOL.com Warszawa przy Puławskiej 255. Jeśli chcecie zobaczyć więcej, to koniecznie odwiedźcie naszego Instagrama!

I zapraszamy za rok!

Komentarze