Nie ma futbolu bez… brawo dla tych, którzy odpowiedzieli „piłki”. Reszta – do poprawki. Rzeczone piłki teraz objęte są wyjątkową promocją, w ramach której drugą – a także czwartą, szóstą, ósmą etc. – futbolówkę otrzymacie 50% TANIEJ!

Poniżej kilka naszych propozycji, jak skorzystać z tej oferty.

Wszystkie piłki znajdziecie tutaj. 

Piłki meczowe

Tzw. meczówki to piłki najlepsze, najbardziej zaawansowane pod kątem produkcyjnym i technologicznym. Są wykonane z najwyższej jakości materiałów, a zastosowane w nich systemy sprawiają, że gra takimi futbolówkami to czysta przyjemność.

Piłka marki Puma używane w lidze hiszpańskiej

Produktami, które z marszu przywodzą spojrzenia klientów są piłki Nike Flight oraz adidas Finale. Pierwszą z nich na co dzień możemy oglądać m.in na boiskach Premier League, z kolei drugą we wtorki i środy kopią najlepsi piłkarze Starego Kontynentu w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów.

Dwie najpopularniejsze piłki w tym sezonie

Kupując te dwie piłki w pakiecie oszczędzacie!

Wszystkie piłki meczowe znajdziecie tutaj.

Piłki treningowe

Nieco gorsza jakość, ale niższa cena. W sam raz na trening, gdzie, jak wiadomo, piłki lubią ginąć w odmętach położonych za stadionami lasów lub przebijać się na pamiętającym słusznie minione lata ogrodzeniu.

Piłki treningowe, jak sama nazwa wskazuje, świetnie sprawdzą się podczas treningów, ale mogą także służyć do gierek na orliku czy zabawy w ogrodzie. Zapewnią właściwy komfort i przyjemność z gry. Najlepszą propozycją dla tych, którzy szukają dobrej piłki treningowej, będzie adidas Uniforia.

Za dwie piłki Uniforia zapłacicie niecałe 225 złotych! 

Wszystkie piłki treningowe czekają tutaj.

Piłki rekreacyjne i piłki dla dzieci

Idealne do niezobowiązującej zabawy w ogrodzie czy salonie. Idealne na weekend w sportowym wydaniu. Zaszczepią pasję do futbolu wśród najmniejszych i dadzą radość tym starszym.

Te piłki znajdziecie tutaj.

 

Komentarze