Druga fala Nike Flyknit Ultra już dostępna w R-GOL.com!

Pierwsza edycja Vaporów w wersji Flyknit Ultra okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę i znalazła ogromną liczbę zwolenników. Firma Nike zdecydowała się wznowić popularną serię i połączyć ją z najnowszą kolekcję „Fire vs. Ice”, a efekty jej pracy możemy już zobaczyć. Sprawdźcie, jak prezentuje się druga edycja limitowanych butów Nike Flyknit Ultra.

Twarzą pierwszej wersji specjalnych flyknitowych Vaporów był belgijski skrzydłowy Chelsea, Eden Hazard, jednak tym razem postawiono na zawodnika środka pola. Wybór Nike padł na reżysera gry Realu Madryt, czyli niesamowitego Lukę Modricia – Chorwat w walce „Fire vs. Ice” stanął po niebieskiej stronie lodu.

Pod względem specyfikacji nie zmieniło się dosłownie nic – but nadal składa się z jednoczęściowej cholewki wykonanej z flyknitu oraz wyposażonej w specjalną żebrowaną konstrukcję, a do tego posiada specjalny system Nike Grip dający stopie pełen komfort i stabilizację.

Limitowane Nike Flyknit Ultra są już dostępne w R-GOL.com – tutaj znajdziecie wersję Fire, z kolei pod tym linkiem znajduje się wersja Ice.

Komentarze