Dobierz idealnie skrojoną koszulkę piłkarską!

Koszulki piłkarskie od najmłodszych lat chodzą po głowie każdego fana futbolu. Są obiektem naszych pozytywnych sentymentów, wspaniałymi pamiątkami lub po prostu wyrazem naszego przywiązania dla danej drużyny.

Tak ważny element kibicowskiego zestawu wymaga z naszej strony zwiększonej uwagi. Postanowiliśmy przedstawić Wam techniczne (i nie tylko!) aspekty, którymi należy się kierować podczas wyboru koszulki piłkarskiej. Dla ułatwienia podzielimy sobie typy koszulek na następujące poziomy:

Poziom 1: Koszulka kibica

Charakteryzuje ją przede wszystkim najniższa cena. Koszulka ta ma przypominać trykot, w którym grają piłkarze, ale odwzorowuje tylko najbardziej charakterystyczne jego elementy jak kolor, herb, sponsor i logo producenta. Jej szeroki krój sprawia, że możemy cieszyć się koszulką naszej ukochanej drużyny bez konieczności utrzymywania piłkarskiej sylwetki 😉

Poziom 2: Koszulka typu replica/stadium

Najlepszy kompromis dla zagorzałego kibica piłkarskiego! Koszulka typu replica/stadium posiada nieco węższy krój niż supporter, więc nadal nie musimy być przesadnie wyżyłowani aby ją nosić. Jest za to szczegółowym odwzorowaniem koszulki meczowej, zawierając najmniejsze jej nawet detale jak np. herb na karku czy wygląd kołnierza. Jest zdecydowanie najpopularniejszym typem koszulek piłkarskich ze względu na stosunek jakości do ceny.

Poziom 3: Koszulka meczowa

To już prawdziwy rarytas. Możemy się w niej poczuć nie jak dwunasty zawodnik, ale jak jeden z wyjściowej jedenastki! Jest to bowiem 1:1 koszulka, w której grają czołowi piłkarze świata! Po czym rozpoznamy koszulkę meczową? Zacznijmy od nazwy: w przypadku adidasa koszulki meczowe nazywane są „Authentic”, a w przypadku Nike – „Vapor Match”. Jeśli chodzi o krój: są one mocno taliowane, aby doskonale przylegać do ciała. Najwyższej jakości technologie sprawiają, że materiał koszulki meczowej jest bardzo przewiewny i świetne odprowadza pot.

(BONUS) Poziom 4: Koszulki z naszej wyjątkowej licytacji!

Z okazji 21. urodzin R-GOL.com, wspólnie z Kanałem Sportowym przeprowadzimy licytację podczas programu HEJT PARK- ZEBRANIE ZARZĄDU w niedzielę, 24.10.2021 o godzinie 18:30. W przypadku tych wyjątkowych koszulek nie liczy się ich przeznaczenie, krój czy design. Liczy się to, że każda z nich może stać się ważną cegiełką w zbiórce na rzecz malutkiej Zosi Bigos, walczącej z SMA typu 1. Jeśli chcesz połączyć żyłkę kolekcjonera z pomaganiem innym – zapraszamy Cię serdecznie do udziału w licytacji naszych perełek!

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj

Komentarze