Derbowe wydanie Puma dla Bellerina i Fabregasa

Kibice w Londynie już przebierają nogami przed sobotnim starciem derbowym Chelsea-Arsenal. Z tej okazji Puma przygotowała niespodziankę dla swoich dwóch zawodników, którzy na boisku będą rywalizować.

Hector Bellerin i Cesc Fabregas wybiegną na murawę w specjalnie przygotowanych na okazję derbów butach Puma z serii Derby Fever. Zawodnik Kanonierów ubierze na nogi personalizowany model evoSPEED 17 SL-S, natomiast piłkarz grający dla The Blues będzie próbował rządzić środkiem boiska w butach evoTOUCH.

Puma przygotowała buty Hiszpanów w barwach ich obecnych klubów. Jasne jest zatem, że w przypadku młodszego gracza przeważać będzie czerwień i biel, zaś u tego starszego kolor niebieski. Jedna i druga para sygnowana jest znakiem serii Derby Fever, a tuż pod sznurowaniem widoczny jest napis „London Derby” w przypadku butów Fabregasa i „LDN Champions” na cholewce korków Bellerina. Specyfikacje technologiczne są takie same, jak w innych modelach z silo.

Hector Bellerin i Cesc Fabregas zagrają w specjalnych edycjach butów Puma evoSPEED i evoTOUCH w najbliższą sobotę. Za kim jesteście? Dajcie znać w konkursie na naszym facebooku!

Po buty piłkarskie Puma zapraszamy na www.R-GOL.com.

DM

 

Komentarze