David Villa trenuje w butach Joma Propulsion Lite 711

David Villa po przeprowadzce do USA dość luźno podchodzi do kwestii obuwia – podczas spotkań i treningów można było zobaczyć go w kilku modelach adidasa, takich jak Nemeziz czy X 17.1. Ostatnio Hiszpan mocno zadziwił, bo na jedne z zajęć wyszedł mając na nogach… zielone buty Joma Propulsion Lite 711.

Ciężko powiedzieć, czy jest to pierwszy krok w kierunku dołączenia Villi do hiszpańskiego producenta z siedzibą w Toledo – z jednej strony nie zakładałby on butów Jomy bez powodu, z drugiej jednak podczas kolejnego treningu miał on już na sobie model od adidasa.

Joma Propulsion Lite 711 to bardzo niedoceniany i mocno niszowy model, który bardzo rzadko pojawia się na profesjonalnym poziomie. Może to nieco dziwić, bo jest to but naprawdę ciekawy – jego design i kolorystyka przypominają jeden z modeli Nike Mercurial Vapor, a jednoczęściowa cholewka i płytka podeszwy wykonane są z niezwykle lekkich materiałów, które dają wyjątkowy komfort gry. Na nogach Davida Villi model Propulsion Lite 711 wygląda naprawdę imponująco!

Buty wyprodukowane przez hiszpańską firmę Joma znajdziecie w R-GOL.com pod tym linkiem.

Komentarze