DARMOWA PODWÓZKA PLUS TAŃSZE ZAKUPY | R-GOL.com X PANEK

Z okazji NAJWIĘKSZEJ SZTAMY W POLSKIEJ PIŁCE mamy dla Was kolejną niespodziankę!

Zapewne wielu Klientów ZGODA FC może nadal ruszać na zakupy do Śródmieścia stolicy. Od 1 lipca zakupy sprzętu piłkarskiego w sklepie przy ul Zgoda 12 nie będą już możliwe. Zarówno dla stałych bywalców sklepu ZGODA FC jak i pozostałych miłośników piłki nożnej z Warszawy i okolic mamy na to rozwiązanie! Wystarczy zarejestrować się w aplikacji PANEK, wpisać kod: SZTAMA i w kilkanaście minut, za darmo dojechać na Puławską 255, do R-GOL.com Warszawa.

Dodatkowo, każdy kto przyjedzie do nas z PANKIEM i pokaże sprzedawcy historię podróży w aplikacji, zgarnia 15% rabatu na cały asortyment!

JAK TO DZIAŁA?

CarSharing to system wypożyczania samochodów na minuty, godziny i dni za pomocą telefonu komórkowego. Płacisz tylko za czas i przejechane kilometry. Nie ponosisz kosztów paliwa, parkowania w strefach płatnego parkowania, przeglądów i ubezpieczenia. Zarejestruj się w systemie i korzystaj z samochodów. Znajdź auto na mapie aplikacji mobilnej w Twoim telefonie, jedź, a potem zostaw samochód gdzie tylko chcesz w ramach strefy PANEK CarSharing.

1. Ściągnij aplikację

2. Zarejestruj się – na 4 etapie rejestracji wpisz PanKod SZTAMA i otrzymaj 30zł na START

Możesz to zrobić w aplikacji. Przygotuj prawo jazdy i kartę płatniczą

3. Poczekaj na potwierdzenie utworzenia konta

Otrzymasz je na podany w procesie rejestracji adres e-mail po weryfikacji danych przez naszego Konsultanta (może to potrwać do 60 minut).

4. Znajdź samochód na mapie aplikacji mobilnej i zarezerwuj go

Masz 10 minut na dojście do samochodu.

5. Przygotuj się do jazdy i sprawdź ewentualne uszkodzenia

Zaraportuj je w aplikacji mobilnej, masz na to 3 bezpłatne minuty.

6. Jedź do R-GOL.com przy Puławskiej 255

Po wynajmie zostaw samochód w Strefie PANEK w ogólnodostępnym miejscu. Udostępniamy również instrukcję, z którą możesz się już teraz zapoznać. PAMIĘTAJ, że nie ponosisz kosztów za parkowanie w centrum miasta i strefach SPP (zgodnie z regulaminem)

Szczegóły akcji znajdziesz tutaj

Czekamy na Was i serdecznie zapraszamy!

Komentarze