Człowiek do zadań specjalnych w adidas Turbocharge

Jokera w talii z prawdziwego zdarzenia życzyłby sobie każdy trener świata. Zwłaszcza takiego, jakiego ma Jacek Magiera w Legii Warszawa. Kasper Hamalainen już drugi raz w tym sezonie pozbawił swoją byłą drużynę Lecha Poznań choćby punktu w bardzo prestiżowym pojedynku wchodząc z ławki rezerwowych. Człowiek do zadań specjalnych gra w adidas Turbocharge!

Zbliżał się koniec meczu. Wtedy lewą stroną boiska Kasper Hamalainen uruchomił ścigającego się z Azizem Tettehem Adama Hlouska. Czech wygrał pojedynek na skrzydle i dośrodkował w pole karne. Tam, były lechista, który poszedł za zainicjowaną przez siebie akcją, sprytnie uprzedził czekającego na piłkę obrońcę Kolejorza i ku uciesze fanów z Warszawy skierował futbolówkę do siatki.

Napastnik Legii to prawdziwy lis pola karnego. To nie pierwszy raz, kiedy zapewnia Wojskowym 3 punkty wchodząc z ławki. Finowi pomogły w tym nowe, zielone adidas ACE 17.1 z najnowszej, wiosennej kolekcji Turbocharge. Pojawienie się Hamalainena zdecydowanie doładowało zespół mistrza Polski!

Doładuj się! Wybierz buty adidas Turbocharge dostępne na R-GOL.com!

DM

Komentarze