Czas zacząć świętowanie 17 urodzin R-GOL.com!

Ciężko w to uwierzyć, ale właśnie mija 17 lat od powstania firmy R-GOL.com -pierwotnie malutkiej, jednoosobowej działalności, która na przestrzeni lat zmieniła się w największy sklep piłkarski w Polsce. Z tej właśnie okazji postanowiliśmy rozpocząć prawdziwą piłkarską fiestę, dlatego przez cały najbliższy tydzień zaplanowaliśmy masę atrakcji i promocji. Nie możecie tego przegapić!

Nie każdy wie, jaka jest geneza powstania naszej firmy, jednak możemy zapewnić, że mamy do czynienia z niezwykłą historią. Zresztą, przekonajcie się sami i zobaczcie film opowiadający o początkach R-GOL.com.

Dziś R-GOL.com to największy sklep piłkarski w Polsce z czterema punktami stacjonarnymi w Ostródzie, Olsztynie, Gdańsku i, przede wszystkim, w Warszawie. Sklep przy Puławskiej 255 to najbardziej efektowny tego typu obiekt w tej części Europy, bo oprócz ogromnej ilości piłkarskiego sprzętu jest tam również centrum rozrywkowo-eventowo-szkoleniowe naszpikowane najnowszymi technologiami. To miejsce jest po prostu przesiąknięte piłkarskim klimatem w najlepszym wydaniu!

W związku z siedemnastą rocznicą założenia R-GOL.com postanowiliśmy rozpocząć tygodniowe świętowanie, dlatego też przygotujcie się na masę atrakcji. Mamy dla Was masę promocji zarówno w sklepie internetowym, jak i stacjonarnym, konkursy z nagrodami oraz akcje z naszymi partnerami, a całość zakończymy z technologiczną pompą. O czym dokładnie mowa? Śledźcie nasze profile na Facebooku, Instagramie i Snapchacie, a wszystko będzie jasne.

Do zobaczenia wkrótce!

 

 

Komentarze