Czas rozpocząć piłkarską rewolucją z adidas. Ruszamy z przedsprzedażą ACE15, X15 i MESSI15

Zmienia się futbol, więc zmienia się i piłkarski sprzęt. Koncern adidas postanowił jednak wprowadzić zmianę totalną. Dla graczy zmieniających totalnie futbol. Wszystko w myśl hasła #BeTheDifference.

Zapomnijcie o popularnych adizero f50, w których gole strzelali Robin van Persie czy Luis Suarez. Zapomnijcie o adidas predator Beckhama, Zidane’a czy Xaviego. Nie będzie też serii adidas nitrocharge, ani adidas 11pro. Wszystko zniknie. A właściwie już znika…

Już 1 lipca adidas wprowadzi na rynek dwie zupełnie nowe linie piłkarskiego obuwia. Futbol nie będzie już taki sam. X oraz ACE to korki dla graczy zmieniających futbol. Dla tych, którzy kochają kontrolować grę i dla tych, którzy wygrywają chaosem, bazując na swoim instynkcie oraz talencie. To właśnie dla tych dwóch typów piłkarzy powstały nowe buty. Nadszedł czas chaosu oraz kontroli. Są tylko X i ACE.

20150624_094156

Nowe piłkarskie buty adidasa świat ujrzał po raz pierwszy 6 czerwca, podczas finału Ligi Mistrzów. Już wtedy w nowych korkach trafili do siatki Ivan Rakitić (ACE15), Alvaro Morata (X15) i Luis Suarez (X15). Jedynie Neymar zdobył w tym meczu gola w innej marce obuwia niż adidas. Od tego czasu piłkarska rewolucja adidasa zatacza coraz szersze kręgi. Twarzami ACE15 zostali m.in. Mesut Oezil, James Rodriguez, Oscar, Manuel Neuer czy Rakitić. W X15 od kilku tygodni grają natomiast Thomas Mueller, Gareth Bale, Luis Suarez, Karim Benzema, czy wspomniany Morata.

Również w naszej lidze kilku graczy wystąpiło już w X i ACE. Pozostali muszą poczekać do 1 lipca. To właśnie wtedy ruszy oficjalna sprzedaż nowej broni adidasa, którą potężny koncern rozpętał piłkarską rewolucję.

Na R-GOL.com już teraz startujemy z piłkarską rewolucją. Wszystkie kupione teraz buty wyślemy 1 lipca, kiedy to nastąpi oficjalna premiera. Do każdej pary korków z linii AC|E15, X15 oraz MESSI15, kupionych do daty premiery dorzucamy voucher, który wykorzystać będzie można podczas kolejnych zakupów na R-GOL.com (wartość vouchera zależna jest od poziomu butów).

PG/SzS

Komentarze