Czas odsłonić karty: Nike prezentuje mundialowe stroje reprezentacji Francji

Dość szybko zaprezentowane zostały stroje reprezentacji, którym sprzęt dostarcza adidas. Największy rywal niemieckiego producenta, czyli Nike dość długo czekał na pokazanie światu tego, co przygotował swoim zespołom na zbliżający się mundial w Rosji. W końcu Amerykanie zaczęli odsłaniać karty – oficjalnie zaprezentowana została kolekcja stworzona dla reprezentacji Francji.

Domowa koszulka Francuzów to połączenie klasycznej granatowej barwy na tułowiu z efektowną niebieską grafiką na rękawach i plecach. Małym, ale ważnym elementem jest w niej także kołnierzyk zapinany na guzik, na którym wytłoczono narodowe motto brzmiące “Liberté, Egalité, Fraternité” (“Wolność, równość, braterstwo”). Ten model, zgodnie z założeniami projektantów, jest przykładem czystej i zabójczej elegancji.

Ciekawie wygląda także wyjazdowa, biała koszulka, która na pierwszy rzut oka wydaje się być zwykłym jednokolorowym kompletem. Wystarczy jednak przyjrzeć się jej bliżej, a oczom ukazują się oryginalne czerwone oraz niebieskie elementy dzianiny ułożone w poprzek ciała. Pracownicy Nike odpowiedzialni za projektowanie i przygotowanie koszulek twierdzą, że użycie unikalnych możliwości przędz, kolorów i tkanin dało oszałamiający efekt i… nie możemy się z nimi nie zgodzić. Oba komplety prezentują się naprawdę znakomicie!

Koszulki reprezentacji, które zagrają na tegorocznym mundialu w Rosji znajdziecie w Strefie Kibica w sklepie R-GOL.com.

Komentarze