Czas na Meteorite Pack – buty prosto z kosmosu!

Kosmos! Ostatnia granica! 😉 Byliśmy świadkami już wielu pomysłów “nie z tej ziemi”, ale nadal potrafią nas one porządnie zaskoczyć! Adidas zaczerpnął tym razem inspirację z meteorytów. Czy na boisku będziemy równie niebezpieczni dla przeciwników, tak jak one dla Ziemi? Przekonajcie się sami!

X SPEEDFLOW

Nie przez przypadek zaczynamy od tego modelu! Przed Wami najnowsza generacja butów piłkarskich od adidasa. Niemiecki producent zakończył przygodę z jednym ze swoich flagowych modeli, czyli Nemeziz. X Speedflow można uznać poniekąd za kontynuatora tradycji Nemeziz, a świadczy o tym fakt, że będzie w nich grał Lionel Messi. Główną dewizą X Speedflow jest “myśl szybko, graj jeszcze szybciej!”. Skupiono się nie tylko na fizycznym przyspieszeniu, ale także na odpowiednio szybkim czasie naszej reakcji.

Dzięki nowej cholewce PRIMEKNIT, czas między Twoją decyzją, a wykonywanym ruchem będzie jeszcze krótszy! Z kolei technologia Carbitex Speedframe sprawi, że w mgnieniu oka rozwiniesz swoją maksymalną prędkość. Chromowana podeszwa nadaje X SPEEDFLOW szczególnej klasy i wdzięku.

Nowe adidas X Speedflow znajdziesz tutaj

PREDATOR FREAK

Design tego modelu sam w sobie jest nieziemski, a gdy dołożymy do niego meteorytową kolorystykę – mamy prawdziwą kosmiczną bombę!  Ze wszystkich butów z packu Meteorite to właśnie Predator najbardziej go przypomina. Wszystko dzięki kolorystyce, która u podstawy buta jest bardziej pomarańczowa, a następnie przechodzi w czerwień.

Predator doskonale przylega do stopy i daje nam poczucie niesamowitej swobody na boisku. Kompresyjna cholewka Prmieknit ze strefą kontaktu z piłką bez sznurowadeł w połączeniu z technologią i kolcami Demonskin sprawi, że prowadzenie piłki staje się prostsze niż kiedykolwiek. Ponad to zwiększają one stopień podkręcenia piłki przy strzale.

Nowe adidas Predator Freak znajdziesz tutaj

COPA

Legendarny model adidasa doskonale prezentuje się w czerwonym wydaniu. Tematycznie nawiązuje cały czas do tematyki packa, ale jest przy okazji najbardziej stonowanym designersko i kolorystycznie butem. Biała podeszwa idealnie komponuje się z czerwoną cholewką, która wykończona jest subtelnie wykończona u góry kolorem pomarańczowym.

Copa to świetny kompromis tradycji i nowoczesności. Świadczy o tym chociażby cholewka z FUSIONSKIN, wykonana z materiału płynnie łączącego skórę i PRIMEKNIT. Naturalna skóra będzie wymagała od nas nieco więcej opieki, ale nie będzie to żadnym wyzwaniem dla osób cieniących sobie klasyki tego kalibru. Copa jest bogata nie tylko w historię, ale i technologie, takie jak: SENSEPODS, TOUCHPODS i SOFTSTUDS.

Nowe adidas Copa znajdziesz tutaj

 

Komentarze