Czas na dziką przygodę z Nike Silver Safari

Jeśli boisko jest Twoim środowiskiem naturalnym, a sprawne poruszanie się z piłką naturalnie wynika z Twojego instynktu – jest to zdecydowanie coś dla Ciebie. Nowe Nike Mercurial Silver Safari nie wzięły swojej nazwy znikąd. To buty stworzone do trudnych warunków i wyczerpujących meczów, które pomagają nam kreować niesamowicie przyjemną dla oka grę.

Na Silver Safari pack składają się dwie różne wersje modelu Mercurial: Superfly oraz Vapor. Pierwszy z nich wyposażony jest w wysoki kołnierz, który otula i stabilizuje naszą stopę podczas gry. Vapor to model bez wysokiego kołnierza, dla osób ceniących sobie bardziej klasyczny typ cholewki.

Niezwykle intrygujący design obu butów inspirowany jest srebrem pucharu Ligi Mistrzów. To właśnie w tych butach sięgać mają po to trofeum największe gwiazdy sponsorowane przez Nike. Pod względem wyglądu zadbano dosłownie o każdy detal. Przykładem tego jest chociażby unikatowe, wzorzyste wnętrze obuwia.

Superfly Silver Safari

Model ten osiągnął zupełnie nowy poziom szybkości. Dzięki wadze mniejszej niż 200 gram możemy bez najmniejszych problemów mijać jak tyczki kolejnych rywali na naszej drodze. Mercurial Superfly Silver Safari będzie świetnie służył zawodnikom bazującym na dynamice i przyspieszeniu. Nawet układ korków zaprojektowano z myślą o rozwijaniu zabójczych prędkości. Specjalnie zaprojektowana w tym celu cholewka wspomaga zawodników podczas sprintów, a wspomniany już wcześniej wysoki kołnierz znacznie poprawia naszą stabilizację i komfort gry. Najwyższej jakości materiał Flyknit idealnie dopasowuje się do stopy.

Vapor Silver Safari

Buty użytkowane i doceniane przez czołowe piłkarskie nazwiska już od wielu lat. Na największych światowych boiskach nie brakuje zawodników w nich występujących. Vapor to 21 lat tradycji, a teraz czas na kolejny rozdział tej historii – w wydaniu Silver Safari. Cholewkę wykonano w rewolucyjnej technologii, ponieważ pierwszy raz połączono materiały Flywire i Flyknit. Fakt ten sprawia, że jest to doskonały kompromis wytrzymałości, odporności na rozciąganie oraz doskonałego dopasowania do stopy. Vapor, podobnie jak Superfly, waży niecałe 200 gram, a więc decydując się na jego zakup mamy gwarancję podbicia kilku naszych rekordów sprinterskich na boisku.

Buty z kolekcji Nike Mercurial Silver Safari znajdziesz tutaj

Komentarze