Cristianio Ronaldo zadebiutuje w Mercurial Superfly CR7 podczas Gran Derbi

Wielu twierdzi, że design nowych butów z linii Nike Mercurial Superfly specjalnie dla Cristiano Ronaldo jest nie z tego świata. Osoby odpowiedzialne za wygląd obuwia amerykańskiego giganta chcieli stworzyć coś dającego poczucie wyjątkowej szybkości. Projektanci wzorowali się na najlepszym piłkarzu świata ubiegłego sezonu – CR7.

Cristiano Ronaldo ma zadebiutować w nowych butach podczas tego weekendu w elektryzującym starciu z Barceloną. Nowe Mercurial Superfly CR7 mają klasyczną sylwetkę z lekko błyszczącą powłoką. Będą dostępne w wersji high i low.

– Te buty są dla mnie idealne, bo są eleganckie, piękne i błyszczą w nowy, wyjątkowy sposób – zaznaczył Cristiano Ronaldo. – Uwielbiam grać w nowych butach, nowych kolekcjach, nowych kolorach. Sobotni mecz to oczywiście wyjątkowe spotkanie z wielką drużyną, więc jestem podekscytowany, że będą mógł zagrać w nowych butach, w których czuję się bardzo dobrze.

2

Jak zaznaczają projektanci z Nike, chcieli oni wziąć klasyczny kolor i sprawić, by wyglądał na bucie całkowicie inaczej. Nike Mercurial Superfly zostały stworzone, aby dawać poczucie wyjątkowej szybkości. Dzieje się tak dzięki przylegającemu do nogi kołnierzowi w skarpecie buta. Nike Flyknit, z którego zrobiona jest wierzchnia część buta daje uczucie gry gołą stopą, dzięki czemu zwiększa się kontrola gracza nad piłką.

– Kiedy Criastiano pierwszy raz zobaczył buty, od razu mu się spodobały. Powiedział, że podoba mu się ta nieoczywista elegancja, a buty można by zał0żyć na Galę – twierdzi Max  Blau,  z firmy Nike.

Nowe Mercurial CR7 dostępne są także w niskiej wersji – Mercurial Vapor X. Mercurial Vapor nie ma języka, dzięki czemu but lepiej przylega do stopy.

26

Komentarze