CR7 Chapter 7! Tak wyglądają kolejne buty od Cristiano Ronaldo

Znacie to uczucie wyczekiwania na kolejny tom ulubionej powieściowej serii. My mamy tak samo z korkami piłkarskimi, a dziś światło dzienne ujrzał model, na który czekaliśmy jak na szpilkach. Przed nami i przed Wami buty z kolekcji CR7 Chapter 7!

Oczywiście głównym i jedynym składnikiem CR7 Chapter 7 jest model Nike Mercurial Superfly VI, który, w wielu różnych koncepcjach możecie znaleźć tutaj!
Począwszy od 2015 roku Nike cyklicznie prezntuje nam kolejne odmiany butów z tej kolekcji, a każda para posiada elementy nawiązujące do osobistej i sportowej historii piłkarza. Teraz naszym oczym ukazała się już siódma wersja modelu, który podbił piłkarski świat. Dech w piersiach zapiera oczywiście nie tylko oryginalny autograf Cristiano Ronaldo, który znajdziemy w tylnej części buta, ale także ich kolorystyka.

Jak sami widzicie kolory są żywe i symbolizują prędkość oraz niedoścignioną sportową karierę Cristiano. Numer 7 noszony przez Ronaldo został umieszczony w przedniej części buta, model nawiązuje także do słynnych butów z włókna węglowego, które piłkarz nosił w przeszłości.

Najnowsze buty sygnowane znakiem jakości CR7 już wkrótce znajdziecie w R-GOL.com, gdzie znajdziecie także pozostałe modele z tej ponadczasowej serii!

Komentarze