adidas Copa 19+ oficjalnie zaprezentowana!

Legenda powraca! Wczoraj w Mediolanie światło dzienne ujrzały najnowsze korki adidasa. Twarzą modelu, który już wkrótce znajdziecie w R-GOL.com będzie Paulo Dybala, ale nie tylko on miał już okazję zagrać w najnowszym produkcie sygnowanym „trzema paskami”.

O tym, że Paulo Dybala wystąpił w najnowszych butach od adidasa w meczu Ligi Mistrzów przeciwko Manchesterowi United pisaliśmy tutaj. Z kolei wczoraj nowe buty od firmy adidas zostały oficjalnie zaprezentowane, a cała uroczystość, z wielką pompą odbyła się w Mediolanie!

fot. Instagram

Nowa odsłona Copy to model pozbawiony sznurówek, co ma zapewnić jeszcze większy komfort i dokładność w grze. Hybrydowa cholewk, ułożenie korków w systemie Exoframe, zapewniającym jeszcze lepszą przyczepność oraz przede wszystkim doskonały design to najmocniejsze strony korków, które już wkrótce trafią do sprzedaży!

fot. Instagram

Jednak nie tylko Paulo Dybala miał już przyjemność sprawdzić najnowsze dziecko adidasa w akcji. Jak donosi portal footyheadlines, całkiem zresztą słusznie, w nowych Copach trenował już także Toni Kroos!

footyheadlines.com

Najnowsze adidas Copa 19+ już wkótce znajdziecie na R-GOL.com!

[apester-exclude-playlist]

Komentarze