Cesarz Estonii nagrodzony przez R-GOL.com i Weszło

W czwartkowe popołudnie odwiedziliśmy w Białymstoku piłkarza tamtejszej Jagiellonii – Konstantina Vassiljeva. Nasza wizyta nie była przypadkowa. Zabraliśmy ze sobą dwie nagrody przyznane przez portal Weszło.com za najlepszego gracza 8 i 9 kolejki Lotto Ekstraklasy.

„Cesarz Estonii”, jak mówią o Kostii, w Polsce występuje od jesieni 2014r. Zaczynał w Piaście Gliwice. W następnym sezonie przeniósł się na Podlasie, gdzie z powodzeniem gra do dziś. W obecnych rozgrywkach imponuje formą. W 9 spotkaniach zaliczył już 7 trafień. Jest wiodącą postacią nie tylko swojego zespołu, ale również całej ligi! Nic więc dziwnego, że to właśnie jemu, wspólnie z Weszło, przyznaliśmy specjalne nagrody.

Pierwszą, za najlepszego piłkarza 8 kolejki, Konstantin otrzymał od nas tarczę do darta. Jeśli będzie tak samo skuteczny w „rzutki”, jak w sytuacjach podbramkowych, boimy się o żywotność pola „100”.  Drugą nagrodą miała być butelka dobrego, starego wina. Postanowiliśmy jednak nagiąć ten pomysł. Vassiljev to fan klasycznego modelu Nike Timepo Legend. W związku z prezentacją ostatniego hitu popularnego producenta, czyli dedykowanej edycji Tiempo Pirlo, która celebruje dzielenie pasji do piłki nożnej z pasją do wina, zamiast butelki „Cesarz Estonii” otrzymał od nas buty piłkarskie.

Najskuteczniejszy piłkarz białostockiej Jagiellonii podzielił się z nami opinią na temat najnowszych Nike Tiempo Legend VI Pirlo. Nagranie z testów obuwia z Konstantinem Vassiljevem już niedługo na naszym kanale Youtube.

Jeśli i Wy chcecie sprawdzić na własnej skórze Nike Tiempo Legend VI Pirlo, odwiedzajcie sklep R-GOL.com.

DM

Komentarze