Casemiro – cichy bohater mediolańskiego finału

Sezon Ligi Mistrzów 2015/2016 to już przeszłość. Trofeum dla najlepszej drużyny Europy po raz 11 wzniósł Real Madryt, który po fenomenalnym meczu pokonał Atletico dopiero w rzutach karnych, zakończonych wynikiem 5:3.


Mecz toczony był w świetnym tempie. Można było podziwiać niezwykłe show, pokaz techniki u zawodników obu drużyn, serce, waleczność i zaangażowanie. Wszyscy obecni na boisku mieli swój wkład w grę drużyny. Nam jednak w oko wpadł najbardziej Casemiro. Brazylijczyk był odkryciem sezonu w drużynie Królewskich. Imponował spokojem oraz czytelnością gry. Ze swojej najlepszej strony pokazał się w Mediolanie, gdzie przerywał większość ataków Rojiblancos.


Modelem, na który stawia Brazylijczyk są Nike Magista Opus. Cholewka tego modelu została wykonana z materiału NikeSkin. Zapewnia on odpowiednie dopasowanie i czucie piłki. Specjalna faktura cholewki ma na celu zwiększenie kontroli nad futbolówką i urozmaicenie wachlarzu zagrań zawodnika. Podeszwa, wykonana z syntetycznego materiału, składa się z dwunastu okrągłych kołków i dwóch podłużnych. W tym modelu zostało zastosowane zewnętrzne usztywnienie pięty, by nadać stopie jak największą stabilność. Dodatkową cechą Magista Opus jest język zespolony z resztą cholewki.

Nike Magista Opus są dostępne w naszym sklepie internetowym, R-GOL.com. Zapraszamy!

Mkr

Komentarze