Buty prosto z komiksowej rzeczywistości

Obok kolaboracji tak wielkiego kalibru nie można przejść obojętnie. Dwie wielkie i uznane na swoich rynkach marki łączą siły, a efekt ich współpracy to doskonałej jakości produkt. Adidas przy współpracy z Marvelem stworzył model Predatora inspirowany jednym z najbardziej popularnych X-Menów – Wolverinem.

Trzeba przyznać, że dobranie takiej postaci do Predatora to strzał w dziesiątkę. But już na pierwszy rzut oka budzi respekt, podobnie jak Wolverine. W designie oczywiście zawarto mnóstwo smaczków związanych z bohaterem produkcji Marvela. Z tyłu cholewki umieszczono charakterystyczne ślady po szponach. Pod nimi na lewym bucie mamy twarz Wolverina, a po prawej logo X-Men. Nawiązania do obu tematów znajdują się także z boku cholewki oraz na jej froncie.

Poza świetnym wyglądem, cholewka charakteryzuje się istotnymi podczas gry zastosowaniami. Buty są bowiem niesznurowane i świetnie otulają naszą stopę podczas licznych zwrotów, które wykonujemy podczas meczu.Przedłużona strefa Demonskin i dzielona podeszwa zewnętrzna, ułatwiają nam z kolei prześcignięcie rywali na naturalnej nawierzchni.

Nawet osoba, która nie jest fanem komiksów musi przyznać, że jest to model absolutnie unikatowy. Z kolei dla fanów Marvela będzie to prawdziwa perełka. Technologia, przy pomocy której powstał Predator daje nam przewagę na boisku, a design sprawia, że nikt nie przeoczy naszych wyczynów na boisku.

Nowe adidas Predator Marvel znajdziesz tutaj

 

Komentarze