Buty bez podziałów – Nike Radiation Flare Pack

Początek 2017 roku jest niespotykanie obfity w nowości piłkarskie wielkich marek.  Nike zaprezentowało właśnie swoją najnowszą kolekcję, w której debiutuje świeża generacja Hypervenom 3. Sprawdźcie, jak wygląda Radiation Flare Pack.

Silo Mercurial, Magista, Hypervenom i Tiempo zostały wykonane w mocno rzucających się w oczy, elektrycznych barwach. Pierwsze to połączenie zieleni z czarnym Swooshem. Magista przybrała jako główną czerwoną barwę z białymi i czarnymi wstawkami. O Hypervenom 3 przeczytaliście już dużo, ale nie zaszkodzi przypomnieć, że but stworzony do strzelania, będzie mienił się mieszanką koloru zielonego, zółtego i pomarańczowego z czarnym szyldem Nike. Ostatnia seria, Tiempo, została wykonana w znanym z poprzednich edycji kolorze volt.

Co ciekawe, Nike Radiation Flare Pack zawiera również obuwie dla pań! Płeć piękna, podobnie jak panowie, będzie mogła przyodziać wszystkie z czterech dostępnych silo. Mercurial to połączenie czerni, szarości i błękitu. W butach z serii Magista zastosowano odcienie szarości i zieleni. “Gwiazda” nowej kolekcji, czyli Hypervenom wyróżnia się mocnym, czerwonym kolorem z szarymi wstawkami. Ostatnie na liście, Nike Tiempo, tym razem w mniej klasycznej odsłonie, bo zabarwione na biało z dodatkiem żółtych detali.

Nike Radiation Flare Pack do kupienia na R-GOL.com!

Komentarze