Buciane nowości w 2019 roku!

Choć w 2019 roku nie będziemy świadkami żadnej imprezy mistrzowskiej – z wyłączeniem mundialu kobiet – to wcale nie będziemy narzekać na nudę. Jeśli zastanawiacie się, co nowego zobaczycie w pierwszej połowie nowego roku, to koniecznie przeczytajcie nasz artykuł!

W krótkich żołnierskich słowach postaramy się Wam wyjawić, co na rynku piłkarskiego sprzętu będzie warte uwagi.

1. Nike HyperVenom

Nieprzypadkowo to swoosh zaprasza Was do przeczytania tego artykułu. Już w lutym Nike zaprezentuje nam nowy model korków, który z pewnością dobrze zadomowi się na piłkarskich boiskach. Nike PhantomVenom zastąpią używane m.in przez Harry’ego Kane czy Roberta Lewandowskiego model Nike Hypervenom, któremu z pewnością należy się godne pożegnanie. Najnowszy but od Nike również ma być dedykowany napastnikom i ma im zapewnić jeszcze lepszą skuteczność pod bramką rywali. A jak będzie wyglądał nowy but? Póki co możemy opierać się jedynie na internetowych publikacjach w wersjach blackout. Pewni możemy być jednego – te buty już w lutym znajdziecie w R-GOL.com!

fot. Instagram

2. adidas Beckham + Zidane pack

To będzie prawdziwy SZTOS dla kolekcjonerów! Remake butów, które niegdyś królowały na europejskich boiskach z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę. Modele Accelerator i Precision z pewnością podbiją serca piłkarzy i kibiców, którzy pamiętają złote lata dwóch geniuszów linii pomocy – Zidane’a i Beckhama. Zdjęcia, które do tej pory ujrzały światło dzienne tylko potwierdzają nasze domysły – w lutym szykuje się prawdziwy HIT!

fot. DLBootroom

3. Nowe New Balance Furon i New Balance Tekela

New Balance coraz odważniej rozpycha się łokciami na zielonej murawie, a kolejne odsłony butów amerykańskiego brandu są coraz poważniejszą konkurencją dla hegemonów piłkarskiego rynku. Mamy przeczucie, że nowe modele – Furon 5.0 i Tekela 2.0 będą kolejnym dowodem na to, że New Balance zgłasza swoją kandydaturę do zmienia porządku w światowym futbolu. Czy się uda? Nie wiemy, ale mocno kibicujemy!

Korki firmy New Balance znajdziecie na R-GOL.com!

fot. Instagram

Oczywiście jesteśmy w 100% pewni, że producenci niejednokrotnie zaskoczą nas niesamowitymi modelami z limitowanych edycji, które zawojują i sieć, i boiska. 2019 rok z pewnością nie zawiedzie naszych sprzętowych oczekiwań!

Komentarze