Nie musieliśmy długo przekonywać Marco i Flavio Paixão, aby wystąpili w naszym nowym spocie. Sympatyczni Portugalczycy będą jednymi z gwiazd, które już niebawem zobaczyć będziecie mogli w telewizji i na kanale YT w naszej reklamie.

Do braci wybraliśmy się na stracie przygotowań do nowego sezonu. Gdy jechaliśmy do Wrocławia, wiadomo było, że Marco odchodzi ze Śląska, a Flavio w klubie zostaje. Tego pierwszego złapaliśmy przy Oporowskiej po treningu z rezerwami wrocławskiej drużyny. Kręcenie ujęć do spotu R-GOL.com jeszcze chyba nigdy nie było tak przyjemne. Portugalczyk był non-stop uśmiechnięty, a kamera go uwielbiała. Marco Paixão po polsku powiedział nam tylko, że „Lubi R-GOL.com„, ale po angielsku dorzucił masę innych komplementów 🙂

Poniżej krótki film zapowiadający spot, dłuższą produkcję oraz materiał z cyklu „W tym lubie grać”, który ukaże się na kanale YT R-GOL – http://bit.ly/1NZBV5o.

Aby spotkać się z Flavio, musieliśmy pojechać do pobliskiej Trzebnicy, gdzie Śląsk Wrocław przebywał na zgrupowaniu. Flavio Paixão także wziął udział w kampanii „R-GOL.com – Lubię to”. Dodatkowo drugi z braci Paixão złożył swój autograf na voucherze wartym 50 PLN na zakupy w naszym eSklepie. Voucher z podpisem zawodnika Śląska Wrocław będzie można zgarnąć już wkrótce w jednym z naszych konkursów.

Nasz spot z braćmi Paixão i innymi gwiazdami niebawem zobaczyć będziecie mogli w telewizji i na naszym kanale YT – http://bit.ly/1NZBV5o. Tymczasem ekipa R-GOL.com już planuje kolejny wypad. Do zobaczenia u Ciebie w mieście!

SzS

Komentarze